Som presvedčená, že TY vieš najlepšie, ako vyriešiť každú situáciu vo svojom živote. Preto využívam efektívne koučovacie techniky, vďaka ktorým nájdeš ODPOVEDE V SEBE. Zároveň pripájam svoje komunikačné vedomosti a zručnosti. A to na úrovni intrapersonálnej komunikácie (tvoj vnútorný dialóg), aj komunikácie medzi tebou a tvojimi blízkymi.

Je nesmierne dôležité prijať svoje úprimné hodnoty a túžby, až potom urobiť ďalšie kroky a prezentovať ich svojim najbližším.

Ak sa bojíš byť sama sebou, prenasledujú ťa výčitky, pocity viny, snažíš sa zavďačiť všetkým vo svojom okolí, nikoho nesklamať a byť dobrou dcérkou, vnučkou, mamou, manželkou, kamarátkou, sestrou… Tak si tu správne. Pomôžem ti nájsť svoje JADRO, zdroj, napojiť sa na svoju silu a byť skutočne úprimnou ženou svojich snov. Bez výčitiek a pretvárok. Bez podvádzania sa a sebaklamov. Bez kompromisov a s noblesou.

budem TI ROZUMIEŤ?

To si môžeš overiť predtým, ako začneme spoluprácu. Odporúčam ti sledovať moje sociálne siete. Najviac aktívna som na Instagrame. Nájdeš tam príspevky aj videá, ktoré ti pomôžu navnímať moju energiu a spôsob, ako pristupujem k témam. Vďaka ním sa rýchlo zorientuješ, či si budeme rozumieť, či si „sadneme“ a som pre teba práve ja vhodná sprievodkyňa.

Vhodnou voľbou je aj úvodná konzultácia. Môže prebiehať prostredníctvom hlasových správ alebo videohovoru. Napíš mi a dohodneme sa. Rovnako, ako máš ty možnosť vybrať si mňa, aj ja si svoje klientky vyberám. Vďaka tomu sa môžem maximálne venovať naozaj odhodlaným ženám, ktoré sú ochotné podniknúť vo svojom živote vytúžené zmeny.

Ak sa už poznáme a úvodnú konzultáciu či hlasovky máme za sebou, môžeš si spoluprácu so mnou rovno objednať.

10 otázok, 10 odpovedí

Keďže som si dovolila byť k sebe naozaj úprimná, splnila som si sen. Preto aktuálne neposkytujem „in-time“ konzultácie. Termíny a neustále plánovanie sú v rozpore s mojou slobodomyseľnou a nespútanou povahou. Aj tebe rada pomôžem žiť v súlade a integrite. Objavíš, na čom ti naozaj záleží a budeš si za tým stáť.

Aktálne poskytujem spoluprácu formou hlasových správ. Máš v tomto formáte k dispozícii 10 ľubovoľných tematických okruhov, „otázok“, ktorým sa budeme venovať. Nahráš mi svoje hlasovky alebo mi napíšeš, o čom sa potrebuješ zhovárať, aký problém riešiš. Prostredníctvom textových a hlasových správ ťa budem sprevádzať tak, aby si dosiahla svoju vytúženú spokojnosť a vnútornú slobodu.

Ak máš otázky ohľadom formy spolupráce, vyriešime ich v úvodnej konzultácii. Napíš mi do správy na Instagrame alebo mailom na inspiracia@zuzkaslaninkova.sk.

už si sa ROZHODLA?

Balíček 10 otázok a 10 odpovedí je forma spolupráce na 3 mesiace.

Ide akoby o 10 konzultácií, ktoré však budú prebiehať formou hlasových správ, nie in-time rozhovoru.

Je na tebe, či využiješ všetkých 10 hodín (čiže tematických okruhov) intenzívne počas niekoľkých transformačných týždňov, alebo si ich rozložíš viac-menej rovnomerne počas celých 3 mesiacov platnosti spolupráce.

Aktuálne sú voľné len 3 miesta na túto formu spolupráce.

Cena transformačného balíčka 10 otázok, 10 odpovedí je 470 €. Možnosť rozdeliť sumu na 2 splátky.