Poznáš svoje silné aj slabé stránky? Vieš s nimi efektívne pracovať?

Poznáš svoje najtajnejšie sny? Nehanbíš sa za ne?

Dovolíš si byť sama sebou a zarábať kráľovské peniaze za to, že si VÝNIMOČNÁ a ÚŽASNÁ?

Vyvinula som unikátny program, ktorý spája spirituálne, terapeutické a koučovacie techniky s marketingovou stratégiou. Všetky rozsiahle 3 moduly som špecializovala na tvorbu pasívnych príjmov z MLM a vlastných projektov.

Že ešte netušíš, čo SVOJE by si mohla úspešne pustiť do sveta? Nevadí, pomôžem ti objaviť TVOJE originálne niche. Jedinečné zameranie, ktoré odprezentuješ svojím neopakovateľným spôsobom. 

A čo s MLM?

Multi-level marketing známy aj ako sieťový marketing sa spája s nevôľou. Aj mnohé dámy, ktoré sa mu venujú, sa za svoju prácu hanbia. Prečo? Odpoveď je jednoduchá – nemajú spracovaný svoj moneymindset, nie sú nastavené na mentalitu hojnosti. A pravdepodobne tiež neovládajú aktuálne trendy vo svete marketingu či sociálnych sietí.

Ja osobne tento spôsob podnikania považujem za perfektné ihrisko, kde sa bezprostredne v praxi venuješ svojmu osobnému rozvoju, sebaprezentácii aj predaju. Bez vysokých vstupných nákladov, špeciálnych priestorov, teoretických škôl či certifikátov. A v mnohých prípadoch dokonca bez záväzkov. Základom je vybrať si spoločnosť, ktorú miluješ.

MLM-ko je  bazén, ktorý už niekto vybudoval a naplnil vodou. Postačí, keď sa pridáš a začneš plávať.

Si práve taká bohatá, 

ako si dovolíš.

Ako to bolo so mnou?

Od malička som túžila po slobode a milovala som predaj. Hrávala som sa tak, že som písala cenovky do knižiek, lepila som ich na hračky či oblečenie. Tvorila som obrázky, ktoré som potom prezentovala a akože predávala rodičom a súrodencom. No časom som v sebe vybudovala množstvo blokov, limitujúcich presvedčení a čo viac – klamala som samu seba. Aby som bola to vysnívané dobré dievčatko, ktoré majú všetci radi.

Hlavne nič nechci, buď skromná, nevytŕčaj, nevystatuj sa… To mi stačí, tamto mi netreba, veď je to dobré… My aj tak nikdy nebudeme bohatí a dobre nám tak! Peniaze sú starosti… Peniaze kazia vzťahy…

A ČO Z TOHO?

Nuž, po slobode som túžila naďalej a kreativita ma neopúšťala. Tvorila som však veľa a pod cenu. Hanbila som sa predávať a ešte viac som sa hanbila pýtať si konkrétne sumy. Vysloviť cenu nahlas? Bez problémov, niekde v supermarkete babičke, čo si zabudla okuliare… Ale vysloviť nahlas cenu za SVOJE produkty a služby? Božechráň!

Ako TEBE pomôže program DOVOLÍM SI TO?

Čo získaš v programe DOVOLÍM SI TO:

1. modul:

TVOJE VNÚTORNÉ NASTAVENIE

Videoprednášky, pracovné listy, koučovacie cvičenia a meditácie na tému hojnosti, finančného mindsetu, blokov, predsudkov, limitujúcich presvedčení…

Budeme pracovať s manifestáciou, energiami a využijeme metódu konštelácií či vizualizácií za pomoci lucídneho snenia.

BONUS: Praktický kurz lucídneho snenia.

2. modul:

PREDAJ, KOMUNIKÁCIA

Videoprednášky, príručky, pracovné listy, koučovacie cvičenia,  ktoré ti pomôžu zistiť ako predávať a komunikovať s vášňou a ľahkosťou.

Techniky predaja aj energetické nastavenie si precvičíš aj pomocou konštelácií a lucídneho snenia.

BONUS: Minitréning komunikácie v rodine (Čo robiť, keď ma nepodporia najbližší?)

3. modul:

MARKETING, STRATÉGIA, SIETE

Videoprednášky, o tom, ako úspešne a efektívne budovať svoju značku. Pracovné listy, koučovacie cvičenia,  ktoré ti pomôžu nájsť SVOJU ideálnu stratégiu. 

Uvedieme si množstvo príkladov z praxe: čo funguje, čo nefunguje. Čo vyzerá, že by malo fungovať, ale PREČO to reálne neprináša požadované výsledky.

BONUS: 7 dňový tréning Ovládni svoj mobil pre efektívne využívanie technológii a zdravý životný štýl.

Začíname 1. januára 2022

a celý program

DOVOLÍM SI TO

v cene 960 €

bude rozložený na 3 mesiace. 

Chcem absolvovať program DOVOLÍM SI TO v aktuálnej cene 960€ (možnosť splátok 3×320€).

Chcem podnikať s esenciálnymi olejmi tej najvyššej kvality v tvojom doTERRA tíme a získať program DOVOLÍM SI TO ako darček zdarma k tomu pre svoj raketový štart.