Ahoj, superžena!

Vítam ťa na stránke, kde môžeš potvrdiť svoje rozhodnutie DOVOLIŤ SI byť svojou vysnívanou verziou. Ak ťa sprevádzajú myšlienky typu: to mi stačí, to mi netreba, takto je to OK, mala by som byť vďačná, čo ešte chcem, to je drahé, pcha, toto si ja nemôžem dovoliť, na čo by mne to bolo, veď som len taká a onaká… Tak si tu správne ♥

Teda, dôležité je ešte jedno:

Chceš to zmeniť a dovoliť si žiť život svojich snov? Bez pretvárok a kompromisov?

Vo svojej praxi koučky spokojných žien a mentorky rodinnej komunikácie sa bežne stretávam s tým, že považujeme svoje limitujúce presvedčenia za cnosti. Je to pochopiteľné. Ak si sa od malička stretávala s pochvalou za skromnosť, nenáročnosť, ak si hlavne nemala vytŕčať z davu a prezentovať svoje úprimné názory, ak ti od útleho detstva boli vštepované vzory poctivých pracujúcich ľudí, ktorí sa vedia uskromniť a nikoho nezdierajú, je ťažké prijať fakt, že na svete žije množstvo bohatých ľudí, ktorí sú múdri, láskaví, žičliví, a zároveň zdravo sebavedomí a majú more voľného času k tomu.

Je pomerne ľahké začínať podnikať od 0. Preto pomáham predovšetkým ženám, ktoré túžia zarábať tým, čo ich baví… No majú také strachy a obavy, až sa zdá, že začínajú asi tak od -10…

Čo považuješ za bohatstvo a luxus?

Sú to vily a letné sídla? Šperky a drahé autá? Výlety do vzdialených destinácií? Lietanie vlastným lietadlom, osobný šofér a ubytovanie v špičkových hoteloch? Hoci aj to.

Predovšetkým je bohatstvom to, čo si túžiš dopriať, aby si bola naozaj šťastná. Čo je TO tvoje?

Kvalitné potraviny? Veľká záhrada, kde si môžeš sama pestovať ovocie, zeleninu, kvety? Alebo máš radšej cestovanie a kulinárske špeciality miestnych?

Miluješ kvalitnú prírodnú kozmetiku a rada podporíš poctivé značky?

Túžiš si založiť neziskovku alebo finančne podporiť rodiny v núdzi?

Rada by si dopriala svojim deťom to najlepšie vzdelanie, profesionálny i ľudský prístup? Súkromnú škôlku a nádherné zážitky?

Chceš si byť istá, že nech sa stane čokoľvek, špičková zdravotná starostlivosť bude pre tvojich blízkych dostupná?

Alebo ti „stačí“ ku šťastiu podobne ako mne absolútna sloboda, možnosť zájsť si do lesa uprostred pracovného dňa a meditovať v záhrade? Kráčať bosá po vlhkej tráve a zbierať jedlé gaštany?

Nelipnúť na sviatkoch, no užívať si každý deň? Už žiadna úzkosť a priepasť medzi „voľnom“ a pracovným týždňom…

V mentoringu si pravidelne robievame toto jednoduché cvičenie:

Zavri oči a predstav si, že každé ráno ti na účet príde 8 000 €. Vieš si predstaviť, že je to v poriadku? Že si to bezpodmienečne zaslúžiš a nikomu nič nedlhuješ? Finančne, materiálne, ani protislužbou… Tie peniaze sú tvoje a tvojou jedinou povinnosťou je venovať sa celý deň tomu, čo miluješ. Čo ti dáva zmysel, čo ťa úprimne napĺňa a teší.

Nie, nemysli na to, čo by si MALA robiť, aby si spĺňala kritéria o dobrom, poslušnom dievčatku… A je to tu. V tomto bode sa ti pravdepodobne začnú chceš-nechceš pripomínať práve tie myšlienky, pocity, záväzky… ktoré NIE SÚ tvoje. Sú to naučené vzorce, programy, limitujúce presvedčenia. Očakávania druhých, ktoré si rokmi prijala za svoje.

Navrhla som unikátny tréning, v ktorom ti pomôžem vysporiadať sa s nimi. Budem ťa spevádzať na ceste úprimnosti, sebalásky. Až na miesto, kde sebavedomo, s úsmevom na tvári povieš: DOVOLÍM SI TO.

Ako na to?

Ponúkam ti DVE MOŽNOSTI. Ktorú si vyberieš?

Intenzívna výprava do hlbín tvojej duše. Budeme pracovať s programami a vzorcami, ktoré ti neslúžia, ale ťa brzdia. Aké predsudky máš voči peniazom? Čoho sa bojíš? PREČO si nechceš dovoliť hojnosť, po ktorej túžiš? A prečo sa bojíš vôbec priznať si, že túžiš byť bohatá?

Na zmenu tvojho finančného mindsetu využijeme koučovacie i terapeutické metódy.

Budeme sa venovať konšteláciám, zákonitostiam manifestácie a využijeme efektívnu vizualizáciu prostredníctvom lucídneho snenia. Všetko vysvetlím a som presvedčená, že sa to dokážeš naučiť i TY .

Súčasťou programu sú aj praktické lekcie súvisiace bezprostredne s podnikaním, marketingom a aktuálnymi trendami.

Si pripravená a odhodlaná DOVOLIŤ si tento transformačný program a nechať prúdiť hojnosť svojím životom?

Aktuálna cena tohto programu je 960 €. Začíname 1. januára 2022.

Sieťový marketing sa spája s nevôľou. Aj mnohé dámy, ktoré sa mu venujú, sa za svoju prácu hanbia. Prečo? Odpoveď je jednoduchá – nemajú spracovaný svoj moneymindset, nie sú nastavené na mentalitu hojnosti. A pravdepodobne tiež neovládajú aktuálne trendy vo svete marketingu či sociálnych sietí.

Ja som si MLM-ko, zamilovala, až neskôr sa mi podarilo najsť firmu, pod produkty ktorej som ochotná sa podpísať. Vybrala som si doTERRU. Neponúkam len „olejčeky“ a pofidérnu možnosť si privyrobiť. Ponúkam ti komplexný program, vďaka ktorému si môžeš osvojiť mentalitu hojnosti so všetkým, čo k nej patrí (veru nie, nejde tu len o peniaze).

Členstvo v mojom tíme bude pre teba zároveň praxou, kde môžeš bezprostredne testovať svoje pokroky a bezodkladne rásť. Osobnostne i finančne.

Po registrácii ako plnohodnotná členka môjho tímu získaš online program DOVOLÍM SI TO v hodnote 960 € ako DARČEK pre tvoj raketový štart.

Zarezervuj si svoj termín. Bude to call tvojho života. Práve počas neho si možno prvýkrát nahlas povieš, že si všetko, o čom snívaš, už konečne DOVOLÍŠ.