klub SPOKOJNÝCH žien

@upratovanieaja

buď SVOJA, buď SPOKOJNÁ

Buď k sebe NAOZAJ úprimná. Často si neuvedomujeme, čo všetko robíme zo strachu, nedostatku, zo zvyku… Ani nám nenapadne pátrať po tom, čo SKUTOČNE chceme. 

Dovoľ si to...

Identifikuj svoje dominatné ARCHETYPY a ži v súlade so svojou podstatou.

Dovoľ si ctiť svoje PRAVÉ hodnoty a vízie.

Zorganizuj si priority a domácnosť tak, aby ťa už nič nebrzdilo na ceste za vysnívaným životom.

Otázky pre teba:

UKOTVI sa uprostred chaosu

Nájdi v sebe pokoj. Nájdi v sebe body, o ktoré sa OPRIEŠ v emočne vypätých situáciách. Vďaka tomu ZVLÁDNEŠ rešpektujúcu a vnímavú výchovu tak, ako si si vždy predstavovala.

Vďaka tomu USTOJÍŠ nápory predstáv a očakávaní okolia, ktoré nie sú tvoje.

Afirmácie spokojnej ženy:

rob to, čo ti DÁVA ZMYSEL

Nezabúdaj na svoje vzťahy, záľuby či vysnívanú prácu. Ak rada tvoríš, tvor. Ak rada čítaš, čítaj. Ak sa rada túlaš, vybehni von.

Otázky pre teba:

vlej VÁŠEŇ i POROZUMENIE do vzťahu

Buď žiarivá a šťastná. Neodsúvaj sa na posledné miesto. Ak nevyživíš seba, nebudeš vládať živiť ani svoje vzťahy.

Otázky pre teba:

TVOR svoj život podľa SEBA

Máš právo na svoj život. V súlade so svojimi hodnotami a víziami. Už nie si malé dievčatko. Si obdivuhodná žena.

Afirmácie spokojnej ženy:

V KLUBE @upratovanieaja sa učíme využívať každodenné povinnosti a starostlivosť o domácnosť na sebakoučovanie a osobný rozvoj.

Neexistuje všeobecný návod, ako si organizovať domácnosť a upratovať. Jediný návod, ktorý ti bude fungovať, máš v sebe.

čo ZÍSKAŠ svojím ČLENSTVOM?

ako KLUB SPOKOJNÝCH ŽIEN funguje?

REFERENCIE

Na klub @upratovanieaja som narazila, keď som hľadala na Instagrame inšpirácie na organizovanie.

Našla som efektné spôsoby,  avšak u nás doma to vydržalo vždy maximálne 2 týždne,  čomu nasvedčuje aj to, že za 2 roky, som preorganizovavala domácnosť asi 10-krát a stále som mala pocit, že žijeme v chaose. Podpisovalo sa to aj na vzťahoch a pohode.

Vďaka Zuzkiným príspevkom a videám sa to konečne začína u nás podobať na domov a vzťahy sa nám výrazne zlepšili. Už viac počúvam čo mi deti chcú svojím správaním povedať, nevybuchujem vždy keď je u nás zase všetko hore nohami, počuť len naťahovanie sa a pišťanie.

Videá sú vždy tak trefné,  akoby Zuzka bývala priamo u nás doma. Keď mám ťažký deň,  zapnem si video k prechádzke,  radšej ešte k činnosti, ktorú nerada robím a prídem po chvíli na to, že sa pri tom usmievam a ani mi to problém nerobí.  V klube som ešte len krátko, už teraz je veľkým prínosom k mojej spokojnosti a veľmi sa teším na ďalšie mesiace.

Michaela, obchodná zástupkyňa, aktuálne na rodičovskej dovolenke

Na klub jsem narazila přes Zuzku, kterou na Instagramu sleduji už dlouhodobě. 🙏🏻

Zuzka vyzařuje klid a to je něco, co jsem po porodu potřebovala. 🙌🏻Téma povinností a DOKONALOSTI bylo dlouho moje a trvalo poměrně dlouho, než jsem si život zařídila tak, abych se nemusela cítit provinile, když něco neudělám podle očekávání ostatních. 🤫Přesně tohle všechno v klubu najdete! 🙋🏻‍♀️

Zuzka se věnuje klubu velmi svědomitě, sdílí každý den nové poznatky a výjimkou nejsou ani pravidelná živá vysílání. 👌🏻Každá žena, která má pocit, že jí život a povinnosti (nejen) v domácnosti padají na hlavu zde najde podporu. 💪🏻Nemusíte v tom být samy! Zuzka vytváří klidné a bezpečné prostředí pro sdílení a pomáhá ženám určovat si jinou cestu – tu jejich. 😌Moc děkuji za příležitost být toho součástí. 💫

Terka, profesionálna koučka

Zuzka mi pomohla „upratať“ si v živote.

Najprv som si myslela,že  má návody a  rady o upratovaní (doslova), no čím viac som rozmýšľala nad tým, čo rozpráva a píše, tým viac som toho doma zmenila. Hoci rada upratujem, teraz sa môžem venovať činnostiam, ktoré robím oveľa radšej.

Zároveň som lepšie spoznala samu seba, svoje emócie a dôvod prečo som sa vo svojej domácnosti necítila dobre.

Dnes som oveľa štastnejšia. Môj domov, môj raj.

Zuzka, mamička na materskej

Tento rok je pre mňa rokom dosť výrazných zmien, čo vyvrcholilo okrem iného aj výpoveďou v práci.

Upratujem si v hlave, spoznávam sa viac do hĺbky a Klub @upratovanieaja mi v tom veľmi pomáha.

A musím povedať, že poriadok doma, má veľký vplyv na náladu a nastavenie, a to teda nie som puntičkárka. Ďakujem za pomoc, Zuzka!

Barbora, hľadá prácu svojich snov (UPDATE: Už našla!)

Veľmi sa mi páči, ako je poňatý klub Upratovanie a ja, pretože riešime celú domácnosť, a to nie sú len hmotné veci a upratovanie, ale aj vzťahy, rešpekt, energia v domácnosti a to, ako to celé využiť k osobnému rastu. Som vďačná za Zuzkine vedenie, otázky na zamyslenie a rôzne tipy, ktoré nám pomáhajú chytiť život pevne do rúk, tak aby to bolo ku prospechu celej rodiny.
 
Konečne mi dávajú veci súvis, predtým som nebola schopná vidieť, prečo sa určité veci robia tak ako sa robia, nedávalo mi to zmysel, a teda ma upratovanie ani nebavilo. Teraz už to vnímam, a je to oveľa lepšie ❤️ Ďakujem.
 
Zuzka D., mamička na materskej

Ďakujem, Zuzi, že si vôbec takýto projekt vytvorila 🙏 veľmi mi totiž sadol pretože sa týka tém, ktoré už dosť dlho riešim: komunikácia, sebaláska, poriadok, deti… Všetko dohromady.

Počúvam aj staršie podcasty z archvíu Klubu a VŽDY si tam niečo nájdem pre seba, čo práve riešim alebo potrebujem spracovať.

Ja osobne mam veľký problém s komunikáciou, či už s manželom alebo deťmi. Ale robím veľké pokroky!

S Klubom som maximálne spokojná, nič by som tu nemenila. Ďakujem ❤️🤗

Pavli, mamina na materskej

PRIDAJ SA k nám

MESAČNÉ členstvo

49 €/ mesiac

Nezmeškaj! Brána do KLUBU sa otvára len na niekoľko dní pred začiatkom nového mesiaca. To preto, aby si sa stihla pridať skôr, ako odošlem materiály, s ktorými budeme celý mesiac pracovať.

ROČNÉ členstvo

490 €/ rok

Juchú, ročné členstvo si môžeš zaregistrovať kedykoľvek, pretože v rámci neho dostaneš BALÍČEK PRE SPOKOJNÚ ŽENU, a tak ti nebude nič dôležité chýbať.

často kladené OTÁZKY:

1. Venujete sa v Klube @upratovanieaja upratovaniu?

Klube @upratovanieaja sa venujeme téme upratovanie a domácnosť z hľadiska vzťahov, komunikácie a osobného rozvoja. Domácnosť vnímame ako špičku ľadovca. Sústreďujeme sa na to, čo je pod povrchom – tam sú naše programy, túžby, vzory správania, limitujúce presvedčenia, sny, strachy, vnútorné zranenia…

2. Prečo teda názov @upratovanieaja?

Starostlivosť o domácnosť sa týka každej z nás a do značnej miery ovplyvňuje náš život, harmonogram, plánovanie, možnosti sebarealizácie… S upratovaním sa nám spája množstvo limitujúcich presvedčení, ktoré následne ovplyvňujú nielen to, ako sa staráme o svoju domácnosť, ale aj to, ako sa nám darí v živote, vo vzťahoch, v práci… Téma upratovania je zároveň jednou z najčastejších tém hádok v domácnosti a dôvod, prečo mávame „pokazenú“ náladu.

3. Čo v Klube @upratovanieaja vlastne nájdem?

Klub @upratovanieaja je dôverné, bezpečné prostredie – komunita na sociálnej sieti. Skupinovo sa venujeme vybranej téme, no každá dáma má možnosť nájsť ideálne riešenie pre SEBA. Využívame pri tom koučovacie otázky, sebarozvojové metódy a cvičenia, videoprednášky, livestreamy bohaté na inšpirácie, AHA momenty, motiváciu…

4. Nájdem v Klube @upratovanieaja návody a pomoc, ako organizovať svoju domácnosť?

V Klube @upratovanieaja sa delíme o inšpirácie a nápady, ale neprezentujeme ich ako „zaručene vhodné pre každú domácnosť“. Učíme sa chápať prúdenie energie v domácnosti, súvislosti medzi tým, ako sa cítime, a tým, aké veci doma máme a ako ich máme zorganizované. Pomáhame si triediť a zbavovať sa vecí… Vysvetľujeme si princípy, ktoré ovplyvňujú náš vkus, potreby, fungovanie domácnosti a tiež dynamiku vzťahov v domácnosti a v rodine.

5. Čo sa stane, ak sa zabudnem z Klubu @upratovanieaja odhlásiť, ale platba za ďalší mesiac sa mi automaticky strhne?

Napíšeš mi, platbu ti vrátim a tvoje členstvo zruším. Viac informácií o platbách nájdeš tu: Automatické platby.

6. Klub @upratovanieaja je na Instagrame. Čo ak na Instagrame nie som zaregistrovaná?

Zatiaľ dámy, ktoré sú členkami v Klube @upratovanieaja, nemajú záujem o inú formu/platformu. Ak máš záväzný záujem o svoje členstvo v klube, avšak na inej platforme, kontaktuj ma inspiracia@zuzkaslaninkova.sk alebo cez WhatsApp +421910141373.

7. Sú súčasťou členstva v Klube @upratovanieaja aj individuálne konzultácie?

Nie, súčasťou členstva nie sú individuálne konzultácie. S dievčatami v klube si píšeme a hlasovkujeme, ale je to skôr priateľský rozhovor, nie profesionálna konzultácia. Tú si môžeš objednať samostatne cez tento odkaz: Mentoring 1:1

8. Ako zistím, či je Klub @upratovanieaja naozaj pre mňa?

Zistíš to jednoducho, skontaktuj sa so mnou a polož mi svoje konkrétne otázky. 

9. V Klube @upratovanieaja je veľa obsahu a budem mať k dispozícii veľa materiálov. Čo ak to nebudem stíhať spracovať?

To záleží od teba a tvojich aktuálnych priorít. V klube sú dámy, ktoré seriózne túžia po zmene a napredovaní. Nie je však dôležité to, aby si si preštudovala poctivo všetko. Veľakrát postačí jediné video, príručka či pracovný list, aby sa dostavilo prevratné uvedomenie a podnikla si vo svojom živote revolučnú zmeny.

10. Budem mať k dispozícii obsah z Klubu @upratovanieaja aj po zrušení členstva?

To, čo ti zostane, sú materiály, ktoré dostaneš mailom a budeš mať možnosť stiahnuť si ich do svojho zariadenia. Obsah, ku ktorému potrebuješ mať prístup do Klubu @upratovanieaja, však už po zrušení členstva nebude pre teba dostupný (videoprednášky, livestreamy a záznamy, príspevky, stories, diskusie…)

11. Čo keď sa zmení výška členského poplatku v Klube @upratovanieaja?

Garantujem ti takú výšku mesačného alebo ročného členského poplatku, s ktorou si súhlasila pri svojej registrácii. Táto ti zostáva, aj keby sa členský poplatok v inom mesiaci pre nové registrácie zvýšil. Pozor, ak svoje členstvo prerušíš, ale budeš sa chcieť neskôr do Klubu  @upratovanieaja vrátiť, bude sa treba zaregistrovať znovu podľa aktuálneho sadzobníka.