Si úplne spokojná so svojím životným štýlom?
Si úplne spokojná so svojimi vzťahmi a domácnosťou?
Si trpezlivá mama, náruživá milenka a perfektná gazdinka?
Úspešná vo svojej vysnívanej práci?

Ak náhodou nie, je to úplne OK. Klub spokojných žien tu totiž nie je pre ženy, ktoré 300% spokojné už sú. Je tu pre žienky odhodlané sa spokojnými stať.

Pracujeme na svojom mindsete, hľadáme, čo nás naozaj, úprimne baví a konečne si za tým ideme. Bez kompromisov a s noblesou. Vážime si svoje schopnosti, drahocenný čas i energiu a nemárnime svoj potenciál tým, že robíme denne 500 000 aktivít, ktoré neznášame, len aby sme sa „zavďačili“ či zapáčili niekomu inému.

Vieme a pripomíname si, že ak sme úprimne spokojné samy so sebou a s tým, čo robíme, všetko ostatné sa potom akoby zázračne vyrieši.

Pripomeňme si úžasný Gándhího výrok:

„Ty musíš byť zmenou, ktorú chceš vidieť vo svete.“

„Ak dokážeš zmeniť seba, zmeníš svoj svet. Ak zmeníš svoj postoj a spôsob, ktorým rozmýšľaš, zmeníš svoje vnímanie, svoje pocity a tiež sa zmenia kroky, ktoré v živote spravíš. A tým sa zmení aj svet okolo teba.“

prečo KLUB SPOKOJNÝCH ŽIEN?

Vo svojej praxi mentorky, ktorá vedie predovšetkým ženy, ale príležitostne i mužov, na ceste za vysnívanou domácnosťou a rodinnými vzťahmi, sa stretávam s opakujúcim sa problémom. Možno dokonca povedať, že je to jadro problémov v živote i vo vzťahoch: NESPOKOJNOSŤ.

Ten, kto je nespokojný so sebou, nie je spokojný ani s ostatnými.

Závidí, kritizuje, podvedome vyžaduje to, čo sám v sebe nenachádza, čo sám nedokáže. Ponižuje sa alebo umelo vyvyšuje, potláča v sebe úprimnosť a z času na čas vybuchne ako sopka. Žiaľ, v tých najmenej vhodných chvíľach, nevyberaným spôsobom alebo voči milovaným, nevinným osobám.

V závislosti od osobnosti človeka tak dochádza k sebadeštruktívnym tendenciám alebo naopak – k snahám „ničiť“ druhých ľudí. A pravdaže, výnimkou nie je ani kombinácia oboch.

Stalo sa ti, že si bola podráždená, kričala si a obviňovala druhých, no vo vnútri si cítila, že to všetko len preto, lebo sa tvoj život neuberá želaným smerom?

Rozhodla som sa preto, že vytvorím uzavretú skupinu žien. VIP klub pre ženy odhodlané urobiť všetko preto, aby boli spokojné a šťastné.

Bezpečné prostredie, kde môžeme slobodne zdieľať dôvody svojej nespokojnosti a konzistentne pracovať na tom, aby sme boli „už konečne“ SPOKOJNÉ. Tak naozaj, vo svojom vnútri a úprimne.

klub SPOKOJNÝCH ŽIEN @upratovanieaja

čo získaš so svojím členstvom?

ako KLUB SPOKOJNÝCH ŽIEN funguje?

čo napísali SPOKOJNÉ žienky o KLUBE:

Na klub @upratovanieaja som narazila, keď som hľadala na Instagrame inšpirácie na organizovanie.

Našla som efektné spôsoby,  avšak u nás doma to vydržalo vždy maximálne 2 týždne,  čomu nasvedčuje aj to, že za 2 roky, som preorganizovavala domácnosť asi 10-krát a stále som mala pocit, že žijeme v chaose. Podpisovalo sa to aj na vzťahoch a pohode.

Vďaka Zuzkiným príspevkom a videám sa to konečne začína u nás podobať na domov a vzťahy sa nám výrazne zlepšili. Už viac počúvam čo mi deti chcú svojím správaním povedať, nevybuchujem vždy keď je u nás zase všetko hore nohami, počuť len naťahovanie sa a pišťanie.

Videá sú vždy tak trefné,  akoby Zuzka bývala priamo u nás doma. Keď mám ťažký deň,  zapnem si video k prechádzke,  radšej ešte k činnosti, ktorú nerada robím a prídem po chvíli na to, že sa pri tom usmievam a ani mi to problém nerobí.  V klube som ešte len krátko, už teraz je veľkým prínosom k mojej spokojnosti a veľmi sa teším na ďalšie mesiace.

Michaela, obchodná zástupkyňa, aktuálne na rodičovskej dovolenke

Zuzka mi pomohla „upratať“ si v živote.

Najprv som si myslela,že  má návody a  rady o upratovaní (doslova), no čím viac som rozmýšľala nad tým, čo rozpráva a píše, tým viac som toho doma zmenila. Hoci rada upratujem, teraz sa môžem venovať činnostiam, ktoré robím oveľa radšej.

Zároveň som lepšie spoznala samu seba, svoje emócie a dôvod prečo som sa vo svojej domácnosti necítila dobre.

Dnes som oveľa štastnejšia. Môj domov, môj raj.

Zuzka, mamička na materskej

Tento rok je pre mňa rokom dosť výrazných zmien, čo vyvrcholilo okrem iného aj výpoveďou v práci.

Upratujem si v hlave, spoznávam sa viac do hĺbky a Klub @upratovanieaja mi v tom veľmi pomáha.

A musím povedať, že poriadok doma, má veľký vplyv na náladu a nastavenie, a to teda nie som puntičkárka. Ďakujem za pomoc, Zuzka!

Barbora, hľadá svoje vysnívané povolanie

koľko stojí členstvo v KLUBE @upratovanieaja?

MESAČNÉ členstvo

27 €/ mesiac

ROČNÉ členstvo

270 €/ rok

Aký je rozdiel medzi klubom a kurzami UPRATOVANIE A JA?

Klub spokojných žien je komunitou úžasných, odhodlaných žien, ktoré sa navzájom inšpirujú a podporujú. Svoje členstvo môžeš využiť naplno, interaktívne a vyťažiť z neho maximum pre svoj osobný rozvoj a spokojnosť.

Klub je skvelá voľba, ak sa chceš venovať svojim osobným víziám nielen intenzívne, ale najmä konzistentne.

Mesačné členstvo v klube ZDARMA na skúšku môžeš získať ako darček k iným službám a programom zo sebarozvojového projektu UPRATOVANIE A JA.