DOVOLÍM SI TO

klub pre ženy, ktoré sa ROZHODLI byť SPOKOJNÉ

Už si nemusíš vyčítať, že si sa rozhodla byť SAMA SEBOU ♥

„Keď mi je ťažko, pustím si niečo z archívu KLUBU. Z pocitu nemožnosti sa preladím na pocit, že som vlastne skvelá behom jediného videa! Ďakujem za tento KLUB.“   Miška

KAPACITA KLUBU JE OBMEDZENÁ

•••

Mojím zámerom je odovdzávať superženám v klube naozaj intenzívne zážitky a poskytovať vrúcnu podporu.

DOVOĽ si komornú VIP atmosféru.

Dovoľ si to...

Vysporiadaj sa s výčitkami alebo pocitmi viny za to, že si INÁ, ako si ťa od detstva predstavuje tvoje okolie. Vždy budeš iná, KAŽDÝ sme iný. Bodka. Je to. Úľava…

Dovoľ si DOSPIEŤ. Už nemusíš byť dievčatkom, ktoré sa túži všetkým zavďačiť, zapáčiť a vyhovieť.

Si zmätená z toho, čo vlastne chceš? Neustále kalkuluješ s tým, aby si, božechráň, nikoho nesklamala? STOP, toto ťa ničí! DOVOĽ SI byť ultimátne spokojná.

Ak si náhodou manželka a mama, DOVOĽ si byť predovšetkým SEBOU. Rodinným životom neumrela tá výnimočná bytosť v tebe 🙏🏻 Ak si ju už náhodu pochovala, poďme ju spoločne vyhrabať.

Buď KRÁĽOVNOU, ktorú tvoji blízki TÚŽIA nasledovať

Sebavedomá žena, ktorá úplne prirodzene a s ĽAHKOSŤOU vytvára čarovné prostredie, rozprávkový domov.

V klube DOVOLÍM SI TO sa učíme využívať každodenné výzvy a F*CKUPY na osobnostný RAST. Prirodzene a s ľahkosťou.

„Zuzka vyzařuje klid a to je něco, co jsem po porodu potřebovala.“

Terka

VEDOMÉ UPRATOVANIE v živote

Neexistuje všeobecný návod, ako si organizovať život, vzťahy či domácnosť.

Jediný návod, ktorý bude TEBE fungovať, máš v SEBE.

V KLUBE využívame kráľovskú cestu sebaspoznávania a osobnostného RASTU: prácu so SNAMI.

Dobrá správa – moje metódy vieš aplikovať na každodenné situácie, nepotrebuješ hneď analyzovať nočné sny. Ale rada ťa naučím aj to

čo ZÍSKAŠ svojím ČLENSTVOM?

klub DOVOLÍM SI TO je ideálnym prepojením výživného kurzu, individuálneho prístupu a flexibilného obsahu. Pribúda organicky a TY navrhneš, čomu sa budeme venovať.

klub DOVOLÍM SI TO prakticky:

REFERENCIE

Michaela, obchodná zástupkyňa, aktuálne na materskej
Michaela, obchodná zástupkyňa, aktuálne na materskej
Read More
Videá sú vždy tak trefné,  akoby Zuzka bývala priamo u nás doma. Keď mám ťažký deň,  zapnem si nejaké video z KLUBU. Veľmi sa teším na každý ďalší mesiac.
Terka, koučka a mentorka
Terka, koučka a mentorka
Read More
Na klub jsem narazila přes Zuzku, kterou na Instagramu sleduji už dlouhodobě. Zuzka vyzařuje klid a to je něco, co jsem po porodu potřebovala. Téma povinností a DOKONALOSTI bylo dlouho moje a trvalo poměrně dlouho, než jsem si život zařídila tak, abych se nemusela cítit provinile, když něco neudělám podle očekávání ostatních. Přesně tohle všechno v klubu najdete! Zuzka se věnuje klubu velmi svědomitě, sdílí každý den nové poznatky a výjimkou nejsou ani pravidelná živá vysílání. Každá žena, která má pocit, že jí život a povinnosti (nejen) v domácnosti padají na hlavu zde najde podporu. Nemusíte v tom být samy! Zuzka vytváří klidné a bezpečné prostředí pro sdílení a pomáhá ženám určovat si jinou cestu - tu jejich. Moc děkuji za příležitost být toho součástí.
Zuzka, aktuálne na materskej
Zuzka, aktuálne na materskej
Read More
Zuzka mi pomohla "upratať" si v živote. Teraz sa môžem venovať činnostiam, ktoré robím oveľa radšej. Zároveň som lepšie spoznala samu seba, svoje emócie a dôvod prečo som sa vo svojej domácnosti necítila dobre. Dnes som oveľa štastnejšia.
Barbora, hľadá prácu snov
Barbora, hľadá prácu snov
Read More
Tento rok je pre mňa rokom dosť výrazných zmien, čo vyvrcholilo okrem iného aj výpoveďou v práci. Upratujem si v hlave, spoznávam sa viac do hĺbky a KLUB mi v tom veľmi pomáha. A musím povedať, že poriadok doma má veľký vplyv na náladu a nastavenie, a to teda nie som puntičkárka. Ďakujem za pomoc, Zuzka!
Pavli, aktuálne na materskej
Pavli, aktuálne na materskej
Read More
Ďakujem, Zuzi, že si vôbec takýto projekt vytvorila veľmi mi totiž sadol pretože sa týka tém, ktoré už dosť dlho riešim: komunikácia, sebaláska, poriadok, deti... Všetko dohromady. Počúvam aj staršie podcasty z archvíu Klubu a VŽDY si tam niečo nájdem pre seba, čo práve riešim alebo potrebujem spracovať. Ja osobne mam veľký problém s komunikáciou, či už s manželom alebo deťmi. Ale robím veľké pokroky! S Klubom som maximálne spokojná, nič by som tu nemenila. Ďakujem 
Zuzka, umelecká duša na materskej
Read More
Veľmi sa mi páči, ako je poňatý KLUB. Riešime celú domácnosť, a to nie sú len hmotné veci a upratovanie, ale aj vzťahy, rešpekt, energia v domácnosti a to, ako to celé využiť k osobnému rastu. Som vďačná za Zuzkine vedenie, otázky na zamyslenie a rôzne tipy, ktoré nám pomáhajú chytiť život pevne do rúk, tak aby to bolo ku prospechu celej rodiny. Konečne mi dávajú veci súvis, predtým som nebola schopná vidieť, prečo sa určité veci robia tak ako sa robia, nedávalo mi to zmysel, a teda ma upratovanie ani nebavilo. Teraz už to vnímam, a je to oveľa lepšie  Ďakujem.
Katka, dizajnérka, marketérka
Read More
Chcela by som sa poďakovať za tvoju prácu a energiu, ktorou sršíš 🙂 Úprimne, keď som minulý rok vstupovala do KLUBU, nevedela som presne, do čoho idem. Veľmi sa mi páči spôsob, ktorým s nami komunikuješ. Zažila som viacero AHA-momentov, lebo jedna vec je teória, ale druhá, či to vieme prepojiť s praxou. A veľakrát vďaka tvojim postom alebo videám som si uvedomila túto skutočnosť a začala som teórie aplikovať do praxe 🙂 Čo je úplne úžasné je formát IG skupiny. Nemusím sa časovo nikomu prispôsobovať, videá pozerám práve vtedy, keď môžem. Úplne milujem workbooky a vždy, keď nejaký nový pošleš, už aj žhavím tlačiareň, tlačím a zapisujem 🙂
Previous
Next

FAQ

Ešte neviem, či budem chcieť byť v KLUBE dlhšie. Môžem vyskúšať svoje členstvo len jediný mesiac?

Jasné, to nie je problém. Svoje členstvo v KLUBE môžeš kedykoľvek zrušiť a nemusíš ho predĺžiť. Pozor však, už uhradené členstvo je nevratné.

V archíve KLUBU je veľa obsahu a ja som dosť zanepráznená… Čo ak nebudem stíhať?

Áno, v KLUBE na teba čaká more obsahu. Ale ty si určuješ, čo z neho využiješ a kedy. Máš možnosť vychutnať si svoje členstvo svojím tempom. Vyberáš si to, čo práve potrebuješ.

Som introvertka, ale extrémna. Bojím sa zdieľať, hoci v uzavretej komunite. Chcela by som však využiť možnosť pýtať sa a vyberať témy, ktorým sa v KLUBE budeme venovať. Dá sa to nejako?

Predstav si – nie si sama ♥ V KLUBE mám úžasné introvertky, ktoré sa verejne nezapájajú do diania, nekomentujú a nekontaktujú ďalšie dámy v KLUBE. Radšej mi píšu súkromné správy alebo nenápadne hlasujú v stories. V prípade, že sa chceš zapojiť ABSOLÚTNE ANONYMNE, z času na čas vytváram dotazník, v ktorom sa môžeš vyjadriť a ani ja nebudem vedieť, komu patria jednotlivé odpovede. Len ich uvidím, bez mena.

Nepoužívam INSTAGRAM. Je KLUB dostupný aj na inej platforme?

Aktuálne KLUB nie je dostupný na inej platforme. Dámy, ktoré v KLUBE mám, sú s jeho instagramovou a mailovou formou zatiaľ absolútne spokojné. Plánujem realizovať KLUB na inej platforme a ideálne riešenie budem konzultovať so zaregistrovanými členkami.

Mám v ramci členstva v KLUBE k dispozícii aj konzultácie?

Volám to skôr „kamoškovský pokec“ cez správy či hlasovky. Súčasťou klubového členstva nie sú individuálne konzultácie a mentoring vo svojej plnej paráde a efektívnosti. Výhodou je, že superženy z KLUBU pri dohadovaní individuálnej spolupráce uprednostňujem, keďže sa už poznáme a vieme, ako nám ladí vzájomná spolupráca. 

PRIDAJ SA k nám

MESAČNÉ členstvo

120 €/ mesiac

ROČNÉ členstvo

1200 €/ rok

namiesto 1440 €