Si úplne spokojná so svojím životným štýlom?
Si úplne spokojná so svojimi vzťahmi a domácnosťou?
Si trpezlivá mama, náruživá milenka a perfektná gazdinka?
Úspešná vo svojej vysnívanej práci?

Ak náhodou nie, je to úplne OK. Klub spokojných žien tu totiž nie je pre ženy, ktoré 300% spokojné už sú. Je tu pre žienky odhodlané sa spokojnými stať.

Pracujeme na svojom mindsete, hľadáme, čo nás naozaj, úprimne baví a konečne si za tým ideme. Bez kompromisov a s noblesou. Vážime si svoje schopnosti, drahocenný čas i energiu a nemárnime svoj potenciál tým, že robíme denne 500 000 aktivít, ktoré neznášame, len aby sme sa „zavďačili“ či zapáčili niekomu inému.

Vieme a pripomíname si, že ak sme úprimne spokojné samy so sebou a s tým, čo robíme, všetko ostatné sa potom akoby zázračne vyrieši.

Pripomeňme si úžasný Gándhího výrok:

„Ty musíš byť zmenou, ktorú chceš vidieť vo svete.“

„Ak dokážeš zmeniť seba, zmeníš svoj svet. Ak zmeníš svoj postoj a spôsob, ktorým rozmýšľaš, zmeníš svoje vnímanie, svoje pocity a tiež sa zmenia kroky, ktoré v živote spravíš. A tým sa zmení aj svet okolo teba.“

prečo KLUB SPOKOJNÝCH ŽIEN?

Vo svojej praxi mentorky, ktorá vedie predovšetkým ženy, ale príležitostne i mužov, na ceste za vysnívanou domácnosťou a rodinnými vzťahmi, sa stretávam s opakujúcim sa problémom. Možno dokonca povedať, že je to jadro problémov v živote i vo vzťahoch: NESPOKOJNOSŤ.

Ten, kto je nespokojný so sebou, nie je spokojný ani s ostatnými.

Závidí, kritizuje, podvedome vyžaduje to, čo sám v sebe nenachádza, čo sám nedokáže. Ponižuje sa alebo umelo vyvyšuje, potláča v sebe úprimnosť a z času na čas vybuchne ako sopka. Žiaľ, v tých najmenej vhodných chvíľach, nevyberaným spôsobom alebo voči milovaným, nevinným osobám.

V závislosti od osobnosti človeka tak dochádza k sebadeštruktívnym tendenciám alebo naopak – k snahám „ničiť“ druhých ľudí. A pravdaže, výnimkou nie je ani kombinácia oboch.

Stalo sa ti, že si bola podráždená, kričala si a obviňovala druhých, no vo vnútri si cítila, že to všetko len preto, lebo sa tvoj život neuberá želaným smerom?

Rozhodla som sa preto, že vytvorím uzavretú skupinu žien. VIP klub pre ženy odhodlané urobiť všetko preto, aby boli spokojné a šťastné.

Bezpečné prostredie, kde môžeme slobodne zdieľať dôvody svojej nespokojnosti a konzistentne pracovať na tom, aby sme boli „už konečne“ SPOKOJNÉ. Tak naozaj, vo svojom vnútri a úprimne.

klub SPOKOJNÝCH ŽIEN @upratovanieaja

čo získaš so svojím členstvom?

ako KLUB SPOKOJNÝCH ŽIEN funguje?

koľko stojí členstvo v KLUBE @upratovanieaja?

MESAČNÉ členstvo

27 €/ mesiac

ROČNÉ členstvo

270 €/ rok

Aký je rozdiel medzi klubom a kurzami UPRATOVANIE A JA?

Klub spokojných žien je komunitou úžasných, odhodlaných žien, ktoré sa navzájom inšpirujú a podporujú. Svoje členstvo môžeš využiť naplno, interaktívne a vyťažiť z neho maximum pre svoj osobný rozvoj a spokojnosť.

Klub je skvelá voľba, ak sa chceš venovať svojim osobným víziám nielen intenzívne, ale najmä konzistentne.

Mesačné členstvo v klube ZDARMA na skúšku môžeš získať ako darček k iným službám a programom zo sebarozvojového projektu UPRATOVANIE A JA.