MENTORING rodinnej komunikácie 1:1

Tieto témy so mnou klientky konzultujú najčastejšie:

  • náročné vzťahy s rodičmi a svokrovcami;
  • skvalitnenie vzťahu s partnerom, vzájomný rešpekt a podieľanie sa na starostlivosti o deti a chode domácnosti;
  • túžba po sebarealizácii a práca snov;
  • zlepšenie vzťahov s dospievajúcimi deťmi;
  • ako sa ovládať a „správne“ komunikovať s malými deťmi.

Som presvedčená, že TY vieš najlepšie, ako vyriešiť každú situáciu vo svojom živote. Preto využívam efektívne koučovacie techniky, vďaka ktorým nájdeš ODPOVEDE V SEBE. Zároveň pripájam svoje komunikačné vedomosti a zručnosti. A to na úrovni intrapersonálnej komunikácie (tvoj vnútorný dialóg), aj komunikácie medzi tebou a tvojimi blízkymi.

Je nesmierne dôležité spoznať a prijať svoje úprimné hodnoty a túžby, AŽ POTOM urobiť ďalšie kroky a prezentovať ich svojim najbližším. 

Ak sa bojíš byť sama sebou, prenasledujú ťa výčitky, pocity viny, snažíš sa zavďačiť všetkým vo svojom okolí, nikoho nesklamať a byť dobrou dcérkou, vnučkou, mamou, manželkou, kamarátkou, sestrou… Tak si tu správne. Pomôžem ti nájsť svoje JADRO, zdroj, napojiť sa na svoju silu a byť skutočne úprimnou ženou svojich snov. Bez výčitiek a pretvárok. Bez podvádzania sa a sebaklamov. Bez kompromisov a s noblesou.

budem TI ROZUMIEŤ?

To si môžeš overiť predtým, ako začneme spoluprácu. Odporúčam ti sledovať moje sociálne siete. Najviac aktívna som na Instagrame. Nájdeš tam príspevky aj videá, ktoré ti pomôžu navnímať moju energiu a spôsob, ako pristupujem k témam. Vďaka ním sa rýchlo zorientuješ, či si budeme rozumieť, či si „sadneme“ a som vhodná sprievodkyňa pre teba.

Dobrý nápad je aj úvodná konzultácia. Môže prebiehať prostredníctvom hlasových správ alebo videohovoru. Napíš mi a dohodneme sa. Rovnako, ako máš ty možnosť vybrať si mňa, aj ja si svoje klientky vyberám. Vďaka tomu sa môžem maximálne venovať naozaj odhodlaným ženám, ktoré sú ochotné podniknúť vo svojom živote vytúžené zmeny.

Ak sa už poznáme a úvodnú konzultáciu či hlasovky máme za sebou, môžeš si spoluprácu so mnou rovno objednať.

balíček konzultácií "in-your-time"

Moju podporu vyhľadávajú predovšetkým ženy, partnerky, maminy, ktoré túžia po sebarealizácií, no nevedia, ako na to. Kde začať? Ako to povedať doma? Ako pracovať so svojimi hodnotami, víziami a prioritami?

Ak aj ty patríš k takýmto dámam, pravdepodobne máš tiež problém plánovať si konzultácie dopredu. Veď nikdy nevieš, kedy deti zaspia, či budú zdravé a pôjdu do škôlky alebo či zoženieš „babysitting“. Toto je aj moja téma 😉 Preto aktuálne neposkytujem „in-time“ konzultácie, ale sprevádzam klientky najmä prostredníctvom  hlasových správ. Táto forma spolupráce tiež vyhovuje introvertným žienkam, ktoré sa pri videohovore necítia dobre.

Ako prebiehajú konzultácie „in-your-time“?

Nahráš mi svoje hlasovky alebo mi napíšeš, čo máš na srdci. Prostredníctvom textových a hlasových správ ťa budem sprevádzať tak, aby si dosiahla svoju vytúženú spokojnosť a vnútornú slobodu.

Ak máš otázky ohľadom formy spolupráce, vyriešime ich v úvodnej konzultácii. Napíš mi do správy na Instagrame alebo mailom na inspiracia@zuzkaslaninkova.sk.

už to so mnou VYSKÚŠALI

Mám dve malé deti a Zuzkine konzultácie prostredníctvom hlasových správ sú pre mňa v tomto období úžasným spôsobom, ako si dopriať takýto typ služby a zároveň byť úplne časovo flexibilná. Nie sú síce naživo, no práve vďaka tomu si ich môžem vypočuť v pokoji a tichu, kedy mám čas iba pre seba a deti už spia.

Odpadá mi tak stres, ktorý mávam pri klasických konzultáciách naživo, či v dohodnutý čas budem môcť byť k dispozícii, či ma deti zrovna nebudú potrebovať alebo či sa situácia doma nezmení natoľko, že konzultáciu budem musieť zrušiť/presunúť.

Takto Zuzke nahrám tému, ktorú potrebujem prebrať, vtedy, kedy mám čas. Ona mi spätne pošle  nahrávku s reakciou na moju tému, s jej vhľadmi a inšpiráciami. Túto nahrávku si vypočujem vtedy, kedy mi to vyhovuje- je to taký môj terapeutický čas, ktorý si vychutnávam.

Zuzkin hlas je veľmi príjemný, relaxačný a uvoľňujúci. Ako obrovskú výhodu oproti živým stretnutiam vnímam to, že nemusím reagovať hneď, ale celú tému môžem v sebe nechať usadiť, pracovať a zareagujem až vtedy, až keď cítim, že to potrebujem a som na to pripravená.

Pre mňa ako maminu na materskej sú konzultácie prostredníctvom hlasových správ geniálnym riešením, ktoré v sebe spája obrovský prínos a zároveň časovú flexibilitu.

Kristínka, aktuálne na materskej

Ďakujem, Zuzka, za veľkú empatiu a flexibilitu. Koučing s tebou mi veľmi pomáha a posúva ma vpred!
Našej online komunikácii sme posunuli hranice, čo mi veľmi vyhovuje, keďže mám dve malé deti. Zmenili sme komunikáciu z IN TIME na IN YOUR TIME, čo znamená, že si posielame pomerne dlhé hlasové správy. Správa má viacero bodov (tém) a každý je predmetom samostatnej hlasovky, vďaka čomu je komunikácia prehľadná.
 
Tento spôsob komunikácie absolútne eliminoval stres z náročnej synchronizácie, čo práve umožnilo intenzívnejšie rozhovory. Viem si predstaviť, že by šlo aj o videosprávy, ale ja viac preferujem tie hlasové, pretože vtedy sa dokážem lepšie sústrediť na samotný obsah.
 
Verím, že každý si počas dňa vie nájsť viacero okamihov, kedy si správy vypočuje. Odporúčam robiť si poznámky a vo vhodný, teda pokojný čas, sa k jednotlivým bodom vyjadriť v spätných hlasových správach. 
Takáto komunikácia je rovnako hodnotná ako priama komunikácia, kedy sme obe súčasne online na obraze. Pre mňa je pridanou hodnotou, že si danú radu od Zuzky viem dôkladne spracovať a reagovať na ňu aj viacerými myšlienkami.

Mirka, aktuálne na materskej

Zo Zuzkou hlavne komunikujeme cez správy a hlasovky. Je to ideálna forma pre mňa ako introvertku a maminku dvoch detí. Nemusím  reagovať hneď. Mám čas  si premysliet myšlienku a aj čas na spracovanie tých  informácií, ktoré  so mnou zarezovanovali. A je to super, lebo nemám rada živé  videohovory.

Zuzka, aktuálne na materskej

podporím aj TEBA?

Balíček konzultácií in-your-time je forma spolupráce v rozsahu cca 10 hodín na 3 mesiace.

Tieto konzultácie budú prebiehať formou hlasových správ, nie in-time rozhovoru.

Je na tebe, či využiješ všetkých 10 hodín intenzívne počas niekoľkých transformačných týždňov, alebo si ich rozložíš viac-menej rovnomerne počas celých 3 mesiacov platnosti spolupráce.

Do rozsahu 10 hodín sú zarátané tvoje i moje hlasovky.

Cena balíčka konzultácií „in-your-time“je 630 €. Možnosť rozdeliť sumu na 2 splátky.