Online tréning UPRATOVANIE A JA

Nízke sebavedomie, podvedomá snaha zapáčiť sa…

Robíte občas niečo, čo v skutočnosti robiť NECHCETE?

Chýbajú vám pochvaly?

Zle znášate kritiku?

Bojíte sa hodnotenia?

Máte toho priveľa, no nedokážete úspešne a efektívne delegovať hoci len domáce práce?

Je až neuveriteľné, ako účinne dokážeme využiť tému UPRATOVANIA a DOMÁCICH PRÁC vo svojom živote na osobný rozvoj, na ceste za svojím spokojnejším a lepším JA.

Vypočujte si, prečo je to tak:

Ako zistíte, či potrebujete s témou UPRATOVANIE pracovať?

Upratovanie alebo rôzne domáce práce sú zvyčajne naším prvým kontaktom s povinnosťami. Zároveň v súvislosti s domácimi prácami sa už od mala stretáme s hodnotením, príkazmi, pochvalou či kritikou… Nikto nezažil to isté čo vy – ani váš súrodenec. Ste jedinečná osobnosť, a preto aj vaše prežívanie je absolútne jedinečné a neopakovateľné.

Vzorce, ktoré si v sebe nesieme, ani funkčné či škodlivé programy nevznikajú pre samotné PODNETY, vznikajú na základe nášho individuálneho VNÍMANIA a prežívania týchto podnetov.

Dotazník, ktorý som pripravila, vám pomôže zorientovať sa vo svojom vzťahu k poriadku či neporiadku, k procesu upratovania, ale v nespolednom rade i v tom, či a akým spôsobom vaše skúsenosti s upratovaním v pôvodnej rodine či domácnosti dodnes ovplyvňujú vaše sebavedomie, vaše konanie alebo vaše tendencie.

Online tréning UPRATOVANIE A JA

Na čo sa môžete tešiť?

  • dotazník vám pomôže zorientovať sa, ktoré škodlivé programy, vzorce či limitujúce presvedčenia si dokážete pomocou témy UPRATOVANIE riešiť;
  • vysvetlíme si, ako s dotazníkom pracovať a ako následne pracovať s tým, čo vám pomôže odhaliť;
  • potom, ako si „urobíte poriadok“ v sebe, vo svojich prioritách a získate pevnú pôdu pod nohami – dôveru vo vlastnú hodnotu, budete pripravení komunikovať svoje predstavy či túžby so svojimi blízkymi (spolubývajúcimi);
  • tréning UPRATOVANIE A JA vám pomôže nadobudnúť komunikačné zručnosti, vďaka čomu dokážete delegovať domáce práce deťom či partnerovi;
  • napasujete si meditačné upratovanie na mieru a zorganizujete si domácnosť aj svoj denný režim tak, aby ste sa po upratovaní necítili ako „vyžmýkaný handra“.  

Online tréning UPRATOVANIE A JA práve pripravujem ♥

*

Je doplnenou a vylepšenou verziou pôvodného videokurzu.

Online tréning bude nadupanejší a ešte efektívnejší, dopĺňam ho o ďalšie cvičenia a budeme sa v ňom ešte viac venovať práci na sebe, sebakoučovacím cvičeniam a komunikačným zručnostiam.

Už teraz sa teším, ako mnohým ďalším ľuďom vyčaruje úprimný úsmev na tvári a dlhodobú spokojnosť so sebou, svojim vzťahmi aj s domácnosťou.

*

Cena online tréningu bude 149 € a vy sa už TERAZ môžete nezáväzne prihlásiť, aby ste nezmeškali žiadne novinky a získali AŽ 60% zľavu pre akčných účastníkov:

Vaša nezáväzná prihláška:

Buďme prepojení na sieťach: