Najbližšie podujatie:

AKO SI PAMäTAŤ SNY

minitréning

Predpokladaný termín: jún 2022

FORMA: online

Prečo si pamätať sny...

Sny nám prezrádzajú, prečo dookola opakujeme tie isté chyby.
>>> AKÉ SÚ TO? A ako ich napraviť?

Sny nám ukazujú, ktoré vlastnosti a skúsenosti potrebujeme podporiť.
>>> Čo si potrebuješ lepšie natrénovať, aby si dosiahla svoje vytúžené ciele?

Sny nám odhaľujú, čoho sa v SKUTOČNOSTI úprimne bojíme.
>>> Čo je PRAVÝ dôvod tvojich zlyhaní?

Sny nám pripomínajú, čo je pre nás dôležité.
>>> Načo sa denne snažiť o výsledky a ciele, ktoré v skutočnosti NIE SÚ tvoje?

Sny nás zoznamujú s naším vnútorným GÉNIOM.
>>> Využi zdroj nápadov, na ktoré by si za písacím stolom asi nikdy neprišla.

Sny nám pomáhajú intenzívne prežiť emócie, ktoré sme vytesnili. Pomocou nich dokážeme ľahšie prekonať traumatizujúce zážitky a načerpať energiu do každodenného života.

Skúsenosť klientky Janky z mentoringu:

„… ten sen bol krátky a dejovo to bola vlastne totálna hlúposť. Ale nabil ma takou silou, sebaláskou a ohnivou energiou, že som sa vďaka tomu prakticky z noci na deň zmenila z trosky na materskej na sebavedomú ženu, akou som kedysi naozaj bola.“

Prečo využívať sny na svoj rozvoj?

„Snový zdroj“ je náš najlepší mentor a poradca.

Je to náš osobný majster či guru, ktorého múdrosť a skúsenosti sa nedajú vyjadriť slovami. A tak k nám prehovára symbolickým jazykom.

Rozlúšti jeho posolstvá a dotkni sa svojej podstaty.

Sny ti ukazujú tvoju jedinečnú, na mieru vytvorenú cestu osobnostného rozvoja.

Ktoré sú TVOJE životné výzvy a ako ich zdolať?

Skúsenosť klientky Zuzky z mentoringu:

„Rozprávali sme sa síce o mojich finančných blokoch, ale až po práci so snom, v ktorom som kamoškám platila za to, že si od mňa chceli kúpiť výrobky, sa mi otvorili oči. Pochopila som, že moja sebahodnota a sebadôvera sú žalostne nízke. Dovtedy som si nahovárala, že to také zlé predsa nie je…“

A čo nočné mory?

Tie si spravidla nemáme problém pamätať.

Náš „snový scenárista a režisér“ má prostriedky na to, aby upútal našu pozornosť. Práve to, čo vo svojom živote vytrvalo prehliadame, nám sny dôrazne pripomínajú. Využívajú pri tom emóciami nabité symboly, ktoré už pravdepodobne nedokážeme viac ignorovať.

Ak sa nám opakovane snívajú nočné mory, je čas zistiť, čím si dookola sabotujeme svoje šťastie a spokojnosť v každodennom živote.

Ten, kto je NAOZAJ spokojný a šťastný, nemáva nočné mory. Ak sa objavia, dokáže ich rýchlo spracovať a plnohodnotne využiť na svoj osobnostný rast.

Sny nám pomáhajú upratať si vo svojom vnútri. Kto sa s nimi naučí pracovať, naučí sa VEDOME upratovať vo svojom živote.

Volám sa Zuzka a som mentorkou žien, ktoré sa ROZHODLI byť spokojné. 

Sprevádzam ich cestou VEDOMÉHO upratovania v živote. Prácu so snami považujem za jeden z najúčinnejších nástrojov sebaspoznávania a osobnostného rozvoja.

Pri práci so snami využívam eklektickú metódu, čiže prepojenie viacerých prístupov k snovej práci (od šamanského a antického prístupu cez psychoanalytický, psychodynamický až po fenomenologický a zážitkový prístup).

O sny sa zaujímam prakticky od detstva. Na strednej škole som sa oddávala experimentovaniu s lucídnymi snami a astrálnymi zážitkami.

Dnes vnímam hodnotu a prínos predovšetkým takých snov, do ktorých svojím egom príliš nezasahujeme. Využívame radšej možnosť stať sa VEDOMÝM POZOROVATEĽOM a strategicky pracovať s cennými informáciami, ktoré nám naše sny sprostredkúvajú.