Založila som Kvetinový obchodík. Značku, pod ktorou som tvorila prírodné dekorácie a rozosielala ich zákazníkom po celom Slovensku aj do zahraničia.

Aranžujem z kvetov, ktoré sme si dopestovali u nás v záhradách. Aranžovať z lokálnych prírodných materiálov je úžasné, tento ekologický prístup dáva tvorbe aj výsledným dekoráciám úplne iný rozmer.

Ibaže jedného dňa som si uvedomila, že to už nezvládam a pokiaľ nechcem vyhorieť, nemôžem vo svojej kvetinovej práci pokračovať.

Kvetinový obchodík, to nie sú len aranžmány a prírodné dekorácie. Mojím snom a cieľom je deliť sa o nápady a inšpirácie. Povzbudiť každého, kto v sebe nájde čo i len maličkú chuť tvoriť, pestovať a realizovať sa.

Preto som založila blog www.kvetinovyobchodik.sk, je to miesto, kde sa delím o svoje kvetinové know-how. Všetko perfektne fungovalo, zákazky stále pribúdali a čitatelia takisto… Tak kde bol problém? 

Skutočný príbeh Kvetinového obchodíka som vyrozprávala v tejto knižke.

Moje úprimné vyznanie z Kvetinového obchodíka si môžeš prečítať alebo vypočuť aj ty ♥ Je k dispozícii ZDARMA v podobe eknižky – PDFka aj audioknižky v MP3 formáte.

Hovorím o svojich začiatkoch, o tom, v akých podmienkach som pracovala a pravdaže, je jasné, že som tak nemohla pracovať dlhodobo.

Uvedomila som si to neskoro, ale predsa. A práve preto, aby som úplne nevyhorela skôr, ako vôbec náš kvetinový sen zrealizujeme, si dávam pauzu.

Verím, že ťa moje rozprávanie inšpiruje. Viem, že mnoho handmade podnikateliek aj lokálnych floristiek pracuje v bojových podmienkach.

Aj preto chcem svoj príbeh zdieľať. Nič nie je také, ako to pôsobí na sociálnych sieťach ♥

Spoznaj skutočný príbeh Kvetinového obchodíka