Moje úprimné vyznanie

z KVETINOVÉHO OBCHODÍKA

*

Odmlčala som sa a priznávam, že moja kvetinová tvorba ustala. Pociťujem však veľkú potrebu sa vám zdôveriť, prečo je to tak.

Cítim vďačnosť a záväzok voči priaznivcom Kvetinového obchodíka, voči vám, a práve preto som sa rozhodla, že musím a chcem všetko vysvetliť.

Napísala som, ako to u nás bolo a je. Odhalila som našu realitu, to, s čím som denne bojovala. Verím, že vám môj príbeh pomôže – byť vďační za to, čo máte, alebo si podobne ako ja – konečne určit svoje limity a priority.

*

Zároveň verím, že vás moje rozprávanie POBAVÍ. Pretože naozaj – svojím spôsobom bolo celé to kvetinové šialenstvo úsmevné, hoci som sa neraz cítila vyčerpaná, zúfalá a seriózne mnoho, mnoho som sa naučila.

*

Uložila som svoj príbeh do formátu E-KNIHY, prerozprávala som vám ho ako AUDIO. Pretože viem, že pri aranžovaní sa veľmi dobre počúva 🙂

Ponúkam vám  svoj príbeh pre pobavenie, poučenie sa z mojich chýb aj pre inšpiráciu a vysvetlenie ZDARMA, výmenou za vašu mailovku. Pretože si veľmi želám zostať s vami v kontakte.

Ďakujem vám a posielam objatie

Spoznajte príbeh Kvetinového obchodíka