Založila som Kvetinový obchodík. Značku, pod ktorou som tvorila prírodné dekorácie a rozosielala ich zákazníkom po celom Slovensku aj do zahraničia.

Aranžujem z kvetov, ktoré sme si dopestovali u nás v záhradách. Aranžovať z lokálnych prírodných materiálov je úžasné, tento ekologický prístup dáva tvorbe aj výsledným dekoráciám úplne iný rozmer.

Ibaže jedného dňa som vyhorela. Uvedomila som si, že práca, do ktorej som sa na 300% pustila, ma vlastne deptá a vyčerpáva.

Nie preto, že by som v skutočnosti nemilovala kvety a prácu v záhrade. Ale preto, že som túto prácu vykonávala „nesprávnym“ spôsobom. Prehliadala som prekážky, ktoré mi vytrvalo naznačovali, že postupujem nesprávne. Že na to, aby som bola s kvetmi naozaj šťastná a spokojná, potrebujem zmeniť svoje vnútorné nastavenie. Spracovať si naučené vzorce, ktoré boli ako klapky na očiach. Prostredníctvom ktorých som samu seba nevedomky ničila a drancovala. Absolútne som nebola v súlade so svojimi úprimnými hodnotami a túžbami. Len som si to nahovárala.

Kvetinovému obchodíku sa darilo, spokojní zákazníci pribúdali… tak kde bol problém? O tom sa môžete dočítať v mojom úprimnom vyznaní, ktoré som nahovorila aj do audiopodoby, ak radšej počúvate.

Možno sa v ňom nájdete a rýchlejšie si uvedomíte, čo NAOZAJ chcete. Nebudete čakať na vyhorenie a absolútne vyčerpanie.

chcem skutočný príbeh KVETINOVÉHO OBCHODÍKA