Páčia sa ti inšpirácie, ako upratovať a organizovať domácnosť?

Poznáš ten skvelý pocit, keď ich vyskúšaš a začne to u vás vyzerať ako na obrázku?

Prejde však niekoľko dní či týždňov…

A zostávaš nervózna. Sleduješ, ako to doma opäť vyzerá… Ostatní zjavne nespolupracujú a nezdieľajú tvoje nadšenie. Udržiavať vysnívaný poriadok ťa vyčerpáva.

Lietaš sem a tam, výsledok nestojí za reč a zbytočné hádky sú na dennom poriadku?

Skús zakloniť hlavu, zavrieť oči a predstav si niečo výnimočné:

Predstav si svoju vysnívanú domácnosť, harmonické vzťahy a seba, ako sa spokojne obzeráš po izbe a všetko, čo vidíš, ťa napĺňa radosťou…

AKO TO DOSIAHNEŠ?

Odhaľme pravdu: Krásny interiér je len špičkou ľadovca. To, čo vidíme. Čo vidia naši hostia. Ale pod povrchom sa ukrýva omnoho, omnoho viac.

Čo cítiš vo svojom vnútri? Prečo upratuješ? Robíš to s radosťou, alebo sa do upratovania nútiš?

Upratuješ, aj keď si vyčerpaná? Máš pocit, že si celý deň pobehovala medzi deťmi a domácnosťou, ale večer to aj tak nie je vidieť?

Vieš sa uvoľniť a dopriať si chvíľku pre seba? Pre svoju pohodičku a SKUTOČNÝ poriadok?

Ak si zamiluješ proces, už samotná cesta bude tvojím cieľom ♥

UPRATOVANIE A JA, tvoja cesta k porozumeniu

Už tušíš, kadiaľ vedie cesta k tvojej vysnívanej domácnosti a rodinnej pohodičke?

Je to porozumenie. Buď k sebe úprimná a spoznaj, po čom naozaj túžiš. Možno budeš prekvapená, ako veľmi sa tvoje skutočné túžby líšia od toho, za čím si sa doteraz hnala.

Na ceste k harmonickej domácnosti a zdravým vzťahom je dôležitý rešpekt. Perfektne zorganizované veci vyzerajú úžasne. Ale vďaka vzájomnému rešpektu sa budete doma úžasne aj cítiť.

O nádhernej, harmonickej domácnosti už nemusíš len snívať. Môžeš si ju užívať, krôčik po krôčiku, každý deň. Ideálny čas začať je TERAZ.

Čo si vyberieš?

UPRATOVANIE A JA:
Tvoj transformačný balíček

*

To najdôležitejšie sa deje pod povrchom. Ak chceš zlepšiť svoje vzťahy, domácnosť, prácu či návyky, je čas NIEČO zmeniť v sebe. A práve to NIEČO ti pomôže objaviť aj meniť transformačný balíček UPRATOVANIE A JA. Prevediem ťa v ňom 3 kľúčovými témami a oblasťami: MINDSET, PRIORITY, KOMUNIKÁCIA.

MINDSET: Môžeš mať pekné predstavy, ale realita bude taká, akú dokážeš žiť a udržiavať. Preto je dôležitý mindset, vďaka ktorému svoje sny zrealizuješ aj udržíš.

PRIORITY: Ak nestíhaš alebo sa cítiš rozorvaná a rozlietaná na všetky strany, je najvyšší čas naučiť sa pracovať s prioritami.

KOMUNIKÁCIA: Získaj komunikačné tipy, vďaka ktorým bude pre tebe delegovanie domácich prác hračkou.

DARČEK: e-kniha a audiokniha UPRATOVANIE A JA + bonusy

Kniha UPRATOVANIE A JA:

*

Pomôže ti nahliadnuť pod povrch. Budeme sa rozprávať o téme upratovanie z hľadiska rozličných osobností, a vzťahov. Nauč sa rešpektovať seba i druhých. Stanovte si hranice bez kriku a buďte k sebe doma úprimní. V tejto knižke navyše získaš cenné inšpirácie, ako si upratovanie spríjemniť a dokonca ho prepojíš s meditáciou. Delím sa o svoje obľúbené tipy, ako sa na upratovanie nastaviť, naladiť a ako si maximálne užiť jednotlivé činnosti. Vychutnaj si proces. Aj upratovanie vieš využiť na svoj osobný rozvoj. Tak poďme na to ♥

K dispozícii je e-kniha aj audiokniha.

Dotazník

UPRATOVANIE A JA:

*

Spoznaj, čo sa ukrýva pod povrchom. Otázky v dotazníku ťa zavedú do tvojho vnútra. Spomenieš si na upratovanie vo svojej pôvodnej rodine či domácnosti. Ak si dotazník vyplníš naozaj poctivo, budeš mať možnosť odhaliť vzorce správania, ktoré ťa ovplyvnili a možno ovplyvňujú dodnes. A to je základ, na ktorom sa dá stavať. Zorientuješ sa v sebe a odhalíš dôležité súvislosti.

Prečo bývaš nervózna? Prečo máš nutkanie upratovať? Prečo nedokážeš efektívne delegovať domáce práce? Prečo sa pre poriadok či neporiadok hádate? Prečo nie si spokojná s tým, ako to u vás doma vyzerá?

Dotazník máš k dispozícii ZDARMA.

OVLÁDNI SVOJ MOBIL:

*

Toto je 7 dňová výzva. Tvoria ju audiolekcie, príručky aj pracovné listy, ktoré ti pomôžu zbaviť sa zlozvyku tráviť na mobile priveľa času. Povedzme si otvorene – mnohokrát sa sťažujeme, že nestíhame, že nevládzeme… Ale mohli by sme byť úplne spokojné, upravené a naša domácnosť by sa leskla, keby sme svoj čas aj energiu investovali vhodnejšie