KTO SOM?

Volám sa Zuzka. Som zvedavá a rada skúmam. Seba, ďalšie bytosti, aj svet okolo nás. Bola som dievčatko, čo sa vraj „príliš pozoruje“. Vďaka tomu som objavila svoje dary, túžby a spoznala som sa natoľko, aby som dokázala byť k sebe úprimná.

Tento oslobodzujúci pocit by som dopriala každému človeku. 

***

Mám talent na písanie. Ale to nestačí. Od základnej školy na ňom pracujem, pestujem ho, zúčastnila som sa mnohých literárnych súťaží. Spoznala som vďaka nim úžasných ľudí a mala som príležitosť vycibriť si štýl. Pravdaže – spôsob, akým píšem, sa vyvíja spolu so mnou.

Trvalo mi potrebný čas, kým som si uvedomila, ako svoj dar písať využijem. Prvú knihu som dokončila ešte na strednej škole, ďalšie dve na vysokej. Príbehy, novely. 

Na počiatku bolo koleso som napísala ešte na strednej škole. Je to príbeh o bikeroch. Adrenalín, promiskuita, špecifický slovník… Je to spojenie šialenej jazdy na bicykli (downhill, freeride) so šialenou jazdou životom. Dnes by som knihu prepísala a štylisticky uhladila… Ale to by bola chyba. Som veľmi vďačná, že knižka vyšla v autentickej podobe. 

Ale až o sedem rokov neskôr som dostala nápad.

Využijem dar písať aj schopnosť pozorovať, aby som inšpirovala aj vás. Ako sa spoznať. Úprimne a do hĺbky. Ako si vychutnávať život. Ako si plniť sny a ako prijať a chápať, keď niečo nevyjde podľa predstáv…

Sústreďujem sa na KAŽDODENNOSŤ.

***

Pracujem s predsudkami, nachádzam pozitíva a spôsoby, ako si dokážeme spríjemniť aj povinnosti a prekonávanie prekážok.

 

Pripravila som pre vás e-knihu,
ktorú vám s láskou darujem.

Budem sa tešiť, keď vám pomôže
vykročiť na ceste sebapoznávania
a plnenia svojich
úprimných túžob.
 

ČO ROBÍM, KEĎ NEPÍŠEM?

 

Založila som malú kvetinovú farmičku. Kvetinový obchodík je príbeh dekorácií od semienok až k zákazníkom. Aranžujem z našich lokálnych kvietkov, ktoré spolu s rodinou s láskou pestujeme.

Každá sezóna ma veľa naučí. O kvetoch, o mne, o živote… O tom, ako fungujeme. Medzi ľuďmi a rastlinami zasa nie je taký veľký rozdiel, ako by sa mohlo zdať.


Veľkými učiteľmi sú mi aj deti. Ba možno najväčšími. Porodila som synčeka a dcérku a obaja mi dávajú významné lekcie. Syn ma učí spoznávať a chápať seba a dcérka ma učí spoznávať a chápať druhých. Sú pre mňa veľkou inšpiráciou a pochopiteľne, že ovplyvňujú aj moju aktuálnu tvorbu.

Príbeh Kvetinového obchodíka nebol prechádzkou ružovou záhradou.

*

Ponúkam vám ho ako e-knihu alebo ako audionahrávku na stiahnutie ZDARMA.

*

Odhalí vám našu každodennú realitu, to, s čím som denne bojovala.

Verím, že vám môj príbeh pomôže byť k sebe úprimnejší, uvedomiť si dôležité súvislosti a priznať si, ako na tom vaša práca či koníček v skutočnosti je.

Viem, že mnohí kvetinoví či iní „handmade“ podnikatelia zažívame podobné príbehy. Dielnička v byte, pracovný stôl v spálni, provizórne fotoštúdio alebo zásoby materiálu nenápadne postrkané kade-tade v domácnosti…*

Myslím, že vás moje rozprávanie pobaví. Pretože naozaj – svojím spôsobom bolo celé to kvetinové šialenstvo úsmevné, hoci som sa neraz cítila vyčerpaná, zúfalá a seriózne mnoho, mnoho som sa naučila.

 

Spoznajte príbeh Kvetinového obchodíka

 

Je dôležité vedieť, čo nás naozaj baví, čo je naším koníčkom a kedy treba svoj biznis posunúť na vyšší level.

 

Prepojme sa na sociálnych sieťach