Ahoj, vítam ťa na svojich stránkach. Volám sa Zuzka a špecializujem sa na rodinnú komunikáciu a komunikáciu v domácnosti.

Jej súčasťou je, samozrejme, aj náš vnútorný prehovor. Svoje klientky preto vediem k úprimnosti, sebapoznaniu a odvahe následovať svoje túžby a poslanie.

Nestrácaj čas tým, kým nie si. Ale pre začiatok je dôležité to spoznať.

Najväčšia časť rodinnej komunikácie sa točí okolo „prkotiniek“, ako je upratovanie, starostlivosť o domácnosť a rodinných príslúšníkov… Sotva si uvedomujeme, ako veľmi nás tieto témy, akokoľvek triviálne, zasahujú. Ako ovplyvňujú náš život od útleho destva až do konca života.

Práve domáce práce bývajú naším prvým kontaktom s povinnosťami, pochvalou, kritikou či hodnotením.

To je dôvod, pre ktorý som vytvorila fantastický projekt UPRATOVANIE A JA. 

Pomáham klientkám (a príležitostne aj klientom) využívať domáce práce, upratovanie a každodenné povinnosti na sebapoznanie, zveľadenie a rozvoj osobnosti.

Bola som zvedavé, vraj „príliš citlivé“ dievčatko, ktoré sa „príliš pozorovalo“. A práve tomu vďačím za schopnosť cítiť energiu, ktorá prúdi v našich domácnostiach, ktorú vyžarujú či odrážajú naše veci.

Veľmi citlivo tiež vnímam energiu slov a vetičiek, ktorými sa denne častujeme. A, pravdaže, aj spôsob, akým komunikujeme – neverbálnu komunikáciu. Dokážem vnímať, ako sa „nevinné frázičky“ zarývajú do podvedomia detí i dospelých a ovplyvňujú dotyčného na podvedomej úrovni.

Pomáham klientom komunikovať svoje pocity a túžby a s ľahkosťou dosahovať svoje ciele.

Učím strategickej empatii a rešpektovaniu druhých.

Sprevádzam klientky na ceste za sebapoznaním, prijatím a spokojnosťou.

Spoznaj myšlienku projektu UPRATOVANIE A JA prostredníctvom eknihy a audioknihy.

prepojme sa na SIEŤACH