UROBME SI KRAJŠÍ SVET

v Klube Vďačnosti

 

Získajte prístup do klubu ľudí, ktorí sú vďační, úspešní a pozitívne naladení. Vytvorila som pre nás súkromnú skupinu na Facebooku. Je to miesto, kde sa navzájom inšpirujeme, motivujeme a zdieľame svoju radosť.
Klube Vďačnosti majú vďačnosť i zdravé sebavedomie svoje čestné miesta. Preto môžete slobodne zdieľať svoje úspechy bez toho, aby vás niekto označil za „chvastúňa“.
V Klube Vďačnosti si radíme a môžete sa podeliť aj o svoje problémy či dilemy. Spoločne v nich nájdeme niečo pozitívne, poučné a pomôžeme si kráčať ďalej.

Cvičenia vďačnosti blahodarne pôsobia na naše prežívanie. Vďaka ním si rýchlo pripomenieme, koľko máme v živote šťastia a akí sme bohatí.

Prístup do Klubu získate jednoducho. Dôležité však je, aby ste boli zaregistrovaní na Facebooku, keďže je to sociálna sieť, na ktorej sa táto uzatvorená skupina nachádza.

Ak vás téma VĎAČNOSTI zaujala a chceli by ste sa o rôznych cvičeniach či taktikách dozvedieť viac, prečítajte si príspevok o tom, ako vďačnosť vracia úsmev na naše pery.