UPRATOVANIE A JA

kniha, ktorá zmení tvoj pohľad na upratovanie

Predstav si, že sa doma cítiš SEBAVEDOMO a KRÁSNE. Upratuješ s pôžitkom a ostatní ti pomáhajú.

Každodenné povinnosti ťa nabíjajú energiou a známi sa pýtajú, aké je TAJOMSTVO tvojej SPOKOJNOSTI. Ako je možné, že tak ŽIARIŠ?

Usmeješ sa a myslíš na to, čo doma zažívate. Aké sú vaše všedné dni VÝNIMOČNÉ. S partnerom sa milujete, s deťmi si rozumiete.

Dokážete sa objať uprostred neporiadku, ale aj spoločne zveľaďovať svoj vysnívaný DOMOV.

UPRATOVANIE, ktoré má ZMYSEL

... a dá zmysel všetkému, čo urobíš

Ponúkam ti netradičný pohľad na UPRATOVANIE.

V hlavnej úlohe sú VZŤAHY, REŠPEKT, KOMUNIKÁCIA.

Poďme sa spolu pozrieť na to, prečo ostatní NEVIDIA neporiadok, ktorý ťa trápi.

Pozrime sa spoločne na bežné problémy v domácnosti. Na drobné hádky a nedorozumenia, ale aj na dlhodobé nezhody, ktoré (ne)UPRATOVANIE zbytočne vyvoláva.

prečo učím upratovať VEDOME

... keď na automatiku je to rýchlejšie?

rada pri upratovaní počúvaš PODCASTY?

AUDIOknihu UPRATOVANIE A JA som vytvorila práve pre tento účel. VYCHUTNAJ si starostlivosť o domácnosť NAPLNO.

AUDIOkniha UPRATOVANIE A JA je viac ako jej PDF verzia. Doplnila som ju o ďalšie príklady zo svojej praxe mentorky rodinnej komunikácie či odporúčania, ako si upratovanie čo najviac spríjemníš.

AUDIOknihu získaš v podobe tematických MP3 nahrávok.

Môžeš si ich vypočuť samostatne, alebo si dopraj až 4 hodiny intenzívneho audio ZÁŽITKU.

EKNIHU získaš v PDF formáte.

V nej si môžeš čokoľvek dohladať a pripomenúť.

HUPS, KNIHA UPRATOVANIE A JA SA UŽ NEDÁ KÚPIŤ SAMOSTATNE.

ZÍSKAJ JU AKO BONUS K INÝM PRODUKTOM A SLUŽBÁM:

REFERENCIE

Kde bolo, tam bolo, vedomý prístup k upratovaniu pomohol nejednej osôbke...

Ingrid, knihovníčka
Ingrid, knihovníčka
Read More
Keby bola kniha UPRATOVANIE A JA len o upratovaní, nevybrala by som si ju. Ale keďže je najmä o sebarozvoji, komunikácii v domácnosti a vzťahoch, veľmi ma zaujala. Našla som tu veľa inšpirácií. Pomohla mi lepšie porozumieť seba aj svojej rodine.  Po prečítaní moje upratovanie už nie je také ako predtým. Oceňujem kapitolu venovanú EKOlogickému prístupu.
Martina, laborantka, mama dvojičiek
Martina, laborantka, mama dvojičiek
Read More
Perfektná knižka nielen o upratovaní. Výrazne zmenila môj pohľad na každodenné činnosti v domácnosti! Ďakujem za tipy, ako sa pri upratovaní s malými deťmi nezblázniť. A spojiť upratovanie s meditáciou - to je perfektný tip pre nás uponáhľaných, čo máme niekedy pocit, že absolútne na nič nie je čas. Veľmi ma zaujali aj tipy na DIY a ekopomôcky na upratovanie a teším sa, ako nejaké vyskúšam. Oceňujem AUDIOverziu, lebo k čítaniu by som sa pri dvojičkách tak skoro nedostala.
Mirka, učiteľka, aktuálne na materskej
Mirka, učiteľka, aktuálne na materskej
Read More
Fascinujúce dielo! Po jeho prečítaní sa už nepozerám na upratovanie tak, ako predtým. Mne osobne sa naskytol úplne nový pohľad na problematiku. Ide o psychologický ponor do seba samého a empatiu voči najbližším. Pochopila som, že vzťah k upratovaniu je alfou a omegou spokojnej domácnosti. V tejto knižke sa nájde každý! Ak chcete zvýšiť svoje sebavedomie ako mamy a domácej pani, ak chcete skvalitniť svoje vzťahy, neváhajte a objednajte tiež.
Michaela, učiteľka v škôlke, aktuálne na rodičovskej dovolenke
Michaela, učiteľka v škôlke, aktuálne na rodičovskej dovolenke
Read More
Kniha UPRATOVANIE A JA je úžasná, úplne trefná. Najdôležitejšie pre mňa boli tri témy: Deti a ich pohľad na poriadok, chlap v kuchyni a téma materskej dovolenky – o tom, ako je človek od rána v jednom kole a ako z neho vyjsť, neuhnať sa a užívať si deti i život. Hneď po prečítaní knihy som vyskúšala odporúčané cvičenia, aby som si prispôsobila upratovanie podľa toho, čo sa mi páči a čo ma poteší. A takisto konečne pracujem na tom, aby som už seba nekládla až na posledné možné miesto. Odporúčam každej uponáhľanej maminke.
Previous
Next

UPRATOVANIE A JA

Ako je možné, že viem navnímať potreby a predstavy KAŽDÉHO člena domácnosti?

Som vysoko citlivá a mám vraj „príliš mužský pohľad na život“. Šialená, naoko paradoxná, ale ÚŽASNE NÁPOMOCNÁ kombinácia.

Vďaka tomu dokážem ženám AUTENTICKY vysvetliť, ako komunikovať s partnerom. Ako prúdi energia v domácnosti. Ako komunikovať s deťmi, aby aj im DÁVALO UPRATOVANIE ZMYSEL.

Nie, ja nie som gazdinka, ktorá automaticky spratáva a s prehľadom vykonáva viac činností naraz. Som k sebe ÚPRIMNÁ, dovolím si TVORIŤ DOMÁCNOSŤ V SÚLADE so svojou osobnosťou a NEHANBÍM sa povedať, keď MÁM DOSŤ.

Práve toto učím aj svoje klientky. Buď SAMA SEBOU a NERIEŠ, že vraj nie si taká šikovná, ako Alenka od vedľa.