UPRATOVANIE A JA

Projekt, ktorý nie je len o upratovaní.

 Je o každom z nás.

Stalo sa vám niekedy, že ste nakričali na svoje deti, hoci vám to bolo vzápätí ľúto?

Lezie vám na nervy partner, deti či súrodenci, pretože dookola robia niečo inak, ako by sa vám páčilo?

Pohodené ponožky, rozhádzané hračky, nepomôžu vám, ofrflú, čo robíte, nespracú si riady zo stola…

Pristihli ste sa pri tom, že sa odsúvate na POSLEDNÉ MOŽNÉ MIESTO, a už vlastne ani neviete, čo NAOZAJ chcete, čo by vás tešilo?

Je to úplne v poriadku a prirodzené. 

Horšie by bolo, keby ste so svojou nespokojnosťou zostali stáť na mieste. 

Napísala som pre vás eKNIHU

a načítala jej AUDIOverziu.

*

S čím vám kniha

UPRATOVANIE A JA

* pomôže?

 • Spoznáte svoje skutočné túžby, priority, odhalíte škodlivé vzorce a nájdete v sebe pravdu a úprimnosť.
 • Zistíte, prečo druhí nevidia neporiadok, ktorý vás vytáča.
 • Pochopíte a naučíte sa rešpektovať svojich spolubývajúcich, či už je to partner, partnerka, mama, otec, brat, sestra, deti alebo kamarátii… Spoznáte ich predstavy o poriadku a čistote, aj ich (ne)schopnosť vnímať neporiadok.
 • Ak milujete poriadok – dokážete sa povzniesť nad neporiadok.
 • Ak neporiadok prehliadate, pochopíte toho, kto stále upratuje a všimne si každú maličkosť.
 • Odhalíte, čo spôsobuje pasivitu, to spoľahnutie sa, že „sa niečo uprace“, a zároveň nájdete spôsob, ako tento problém z domácnosti vykoreniť.
 • Naučíte sa žiť s ľahkosťou v domácnosti s deťmi, ktoré rozhadzujú rýchlejšie, ako stíhate upratovať.
 • Nájdete spôsob,  vďaka ktorému si upratovanie užijete, uvoľníte sa a nebudete lipnúť na pomyselnom poriadku.
 • Vyskúšate si meditačné upratovanie a nastavíte si ho na mieru podľa svojich potrieb.
 • Zvládnete s ľahkosťou a úspešne delegovať domáce práce.
 • Nervozitu a stres (nielen) počas sviatkov premeníte na príjemnú idylku.

Využite funkciu rýchleho a jednoduchého vyhľadávania, ktorú PDF dokument ponúka. Takto budete mať svoje obľúbené pasáže vždy „poruke“. Môžete sa k nim rýchlo vrátiť a kedykoľvek si ich prečítať znovu.

E-KNIHA len za 11,90 €

Pravdaže – pri čítaní sa veľmi nedá upratovať, však? Ale pri počúvaní sa upratuje perfektne! Preto som vám UPRATOVANIE A JA načítala a spolu s e-knihou môžete získať aj jej AUDIOverziu.

Takmer 3 hodiny budete môcť tráviť upratovaním, pri ktorom sa postaráte o ten najdôležitejší poriadok: O poriadok vo vzťahu k sebe a k druhým ľuďom. Zároveň budete mať k dispozícii praktickú e-knihu v PDF formáte, v ktorej sa vám bude rýchlo vyhľadávať všetko, k čomu sa budete chcieť vrátiť a zopakovať si to. Kedykoľvek.

ZÍSKAJTE

*

e-knihu UPRATOVANIE A JA

spolu s AUDIOverziou:

117 strán čítania PLUS 2 hodiny aj 46 minút počúvania

ktoré vám pomôžu vyčistiť vzťahy v rodine a upratať tak, aby ste boli spokojní a šťastní

namiesto 21,80 €

len za 

19, 90 €

Rozhodli sa pre zmenu…

Keby bola kniha Upratovanie a ja len o upratovaní, nevybrala by som si ju. Ale keďže je o každom z nás, našich vzťahoch a problémoch, s radosťou som sa pustila do čítania. Hoci ma od začiatku až do konca sprevádzali aj prachovky, mopy či vysávače, stále to bolo najmä o mne. A o iných ľuďoch. O tých, s ktorými bývam, o tých, ktorí ma navštevujú… 
Po prečítaní moje upratovanie už nie je také ako predtým. Dokonca aj môj neporiadok sa zmenil. Presnejšie, zmenil sa môj uhol pohľadu – na to, čo sa skrýva v kope oblečenia na žehlenie, na to, prečo okamžite spratávam, keď zistím, že má prísť svokra…
Okrem toho má kniha ešte jeden obrovský bonus: obsahuje eko-kapitolu! Na tú som sa veľmi tešila, hoci som nečakala, že sa dozviem niečo prevratné, pretože téma ekológie v domácnosti ma zaujíma a sledujem ju už dlho. A práve tu, kde som to nečakala, som objavila poklad! Informáciu, ktorá ma totálne nadchla. Neviem sa dočkať, kedy to vyskúšam. A keďže už viem, že upratovanie nie je len o upratovaní, zamýšľam sa aj nad tým, ako ešte viac spojiť upratovanie s tým, čo mi robí radosť.

Ingrid, knihovníčka

Kniha Upratovanie a ja je úžasná, úplne trefná. Najdôležitejšie pre mňa boli tri témy: Deti a ich pohľad na poriadok, chlap v kuchyni a téma materskej dovolenky – o tom, ako je človek od rána v jednom kole a ako z neho vyjsť, neuhnať sa a užívať si deti i život. Hneď po prečítaní e-knižky Upratovanie a ja som vyskúšala uvedené cvičenia, aby som si prispôsobila upratovanie podľa toho, čo sa mi páči a čo ma poteší. A takisto konečne pracujem na tom, aby som už seba nekládla až na posledné možné miesto.

Michaela, učiteľka v materskej škole, aktuálne na rodičovskej dovolenke

Fascinujúce dielo! Po jeho prečítaní sa už nepozerám na upratovanie tak, ako predtým. Mne osobne sa naskytol úplne nový pohľad na problematiku. Ide o psychologický ponor do seba samého a zároveň uvedomenie si nevyhnutnosti empatie voči ostatným členom domácnosti. Pochopila som, že vzťah k upratovaniu je alfou a omegou spokojnej domácnosti. Téma absolútnej každodennosti až bežnosti je v tejto knižke ohromujúco rozanalyzovaná. Autorka otvára čitateľovi oči – ako svojím vzťahom k upratovaniu intenzívne pôsobí na ostatných svojich spolubývajúcich. Ak si uvedomím svoje očakávania z upratovania a prestanem ich nútiť ostatným rovnocenným členom domácnosti, predídem hádkam, nezhodám, napätiu a zbytočnej zlosti či až slzám. V tejto knižke sa nájde každý! Som presvedčená o tom, že všetkým to zlepší vzťahy v zdieľanej domácnosti. Pretože keď som šťastná ja, nemusia byť šťastní všetci. Už to budem rešpektovať! A, paradoxne, vďaka tomu budeme všetci v našej domácnosti spokojní 🙂.

Mirka, učiteľka na gymnáziu, aktuálne na rodičovskej dovolenke

Čo VÁM vyhovuje NAJVIAC?

UPRATOVANIE A JA

e-kniha v PDF formáte

UPRATOVANIE A JA

e-kniha + audio

21,80 €

UPRATOVANIE A JA

audio v MP3 formáte

Online tréning UPRATOVANIE A JA

Potrebujete poriadnu dávku praktických cvičení a príkladov z praxe?

Chcete využiť tému upratovania a domácich prác MAXIMÁLNE pre svoj osobný rast, prácu so svojím sebavedomím či schopnosť nadväzovať a udržať si zdravé vzťahy?

Ak áno, som presvedčená, že je online tréning UPRATOVANIE A JA zostrojený na mieru pre VÁS ♥

Okrem sebarozvojových cvičení v online tréningu UPRATOVANIE A JA nájdete aj konkrétne odporúčania pre efektívnu komunikáciu vo vašej domácnosti.

Vy ešte nemáte dotazník

UPRATOVANIE A JA?

Stiahnite, vytlačte, vyplňte.

Nikto vás nebude kontrolovať.

Urobíte to pre SEBA.

BUĎME PREPOJENÍ: