výzva OVLÁDNI SVOJ MOBIL

Ak si mama a online podnikateľka k tomu, výzva je špeciálne pre TEBA.

Vytvorila som jednotlivé prednáška aj pracovné listy namieru pre ženy, ktoré sa stali mamami a svoj harmonogram nemajú tak celkom pod kontrolou. Ak si jednou z nich, nezúfaj. Hádžem ti záchranné koleso. Pomôžem ti vybudovať si stratégiu, ktorá ťa podrží nad hladinou aj v tom najhektickejšom období.

Či už máš v mobile „len“ kamošky a známych, eshopy a inšpiráciu, alebo využívaš svoj smartfón na prácu a zarábanie cez internet, v súčasnosti je veľmi ťažké odolať a netráviť tam zbytočne veľa času.

Pomôžem ti využívať mobil efektívne. Získaš vzácny čas a budeš so sebou spokojnejšia.

3 dôvody

Ktorý dôvod je ten tvoj?

Zlozvyk, závislosť alebo strach?

Je dôležité, aby si objavila  skutočné dôvody, pre ktoré tráviš na mobile priveľa času. Práve to ti umožní efektívne zabojovať a zvíťaziť.

Nie je výnimočné, ak objavíš vo svojom vnútri všetky tri dôvody. Je to v poriadku. Podrobne sa im venujeme vo výzve, hneď v prvej prednáške.

Využi stratégie a efektívne taktiky, vďaka ktorým ovládneš seba, svoj mobil a zorganizuješ chaos vo svojom živote. Kedykoľvek a podľa seba.

prečo 7 dňová výzva OVLÁDNI SVOJ MOBIL?

Tento formát je ideálny pre tvoj intenzívny štart. Získaj v priebehu 7 dní výdatnú dávku motivácie a všetky potrebné informácie na to, aby si dokázala poctivo trénovať nové návyky.

Odštartuj svoj vysnívaný životný štýl.

ako bude výzva OVLÁDNI SVOJ MOBIL prebiehať?

Záleží mi na tom, aby bola výzva OVLÁDNI SVOJ MOBIL naozaj účinná. A práve tomuto cieľu som prispôsobila jej formu.

Všetky hlavné lekcie som pripravila ako AUDIOnahrávky. Netreba sledovať videá, netreba čítať z obrazovky. Počúvanie, tak to je SLOBODA.

Každý zo 7 dní ti príde mailom audiolekcia. Môžeš sa ňou inšpirovať hneď, alebo si ju môžeš vypočuť kedykoľvek ti bude vyhovovať.

Odporúčam však dodržať konzistentnosť a naozaj si vypočuť 1 lekciu denne počas celej 7 dňovej výzvy. Je to veľmi povzbudzujúce. Som presvedčená, že ti vďaka tomu odhodlanie a motivácia vydržia dlhšie.

Spolu s audiolekciou ti pošlem na mail aj pracovné listy, bonusy a ďalšie podklady, ktoré sa ti môžu zísť.

Najlepšie bude, keď si pracovné listy a príručky vytlačíš. Jednotlivé cvičenia sú najúčinnejšie, keď si ich vypracuješ poctivo rukou na papieri. Ak nemáš k dispozícii tlačiareň, dobre ti poslúži obyčajný papier, tvoj špeciálny diár či zápisník a pero.

Materiály ti zostanú, môžeš sa k ním kedykoľvek vrátiť. Pravdaže, ak si ich nezapatrošíš 😉

Ale joj, nestihla si absolvovať výzvu OVLÁDNI SVOJ MOBIL do konca augusta 2021?

Nevadí, môžeš ju získať ako bonus k ročnému členstvu v klube @upratovanieaja.

Referencie:

Keďže moja práca je taká, že stále pozerám do mobilu, bola to pre mňa naozaj výzva. Nastavila som si pravidlá a zatiaľ sa mi ich darí doržiavať. Už dlhšiu dobu som si stále vravela, že to musím nejako ovládnuť, aby mobil neovládal mňa 🙂 Vďaka tvojej výzve som si konečne urobila čas na to, aby som si nastavila sama pre seba vlastné pravidlá. Ďakujem aj za darček z posledného dňa. Skvelá meditácia. 

Martina, onlinepodnikateľka, biznis mentorka a koučka

Ďakujem za výzvu Ovládni svoj mobil. Oceňujem, že je to audioverzia. Pre mňa ako mamičku je to takto prístupnejšie. Ďakujem za kopec materiálu a hodnotných informácií. Snažím sa to aplikovať aj do života. Niekedy sa mi darí viac, niekedy menej. Podľa potreby si lekcie aj cvičenia opakujem. Odporúčam všetkými desiatimi.

Diana, lekárka s celostným prístupom, mamička na materskej