výzva OVLÁDNI SVOJ MOBIL

Držíš v rukách mobil až príliš často?

V mobile sú tvoje kamošky, možno dokonca manžel, ktorý sa pýta, čo má kúpiť  cestou z práce… Rodina, ktorú si už dávnejšie nevidela. V mobile sú, zdá sa, všetky cenné rady a riešenia problémov. Ak máš malinké deti, riešiš dokonca problémy, o ktorých si pred svojím tehotenstvom a pôrodom absolútne netušila.

V mobile je navyše zábava. Je to tvoj únik z reality. V mobile sú obľúbené aplikácie. Sociálne siete a všetky tie srdiečka a komentáre, kontakt s krásnym svetom tam vonku… Sú tam spomienky aj vysnívané destinácie… Nové oblečenie, zdravé recepty, kozmetika, detský bazárik…

Ba čo viac – ak podnikáš alebo si akokoľvek inak privyrábaš na internete, mobil a počítač sú pre teba naoko VŠETKÝM! Máš pocit, že ak nebudeš dostatočne aktívna, tvoj biznis neporastie?

Zažila som to. A úprimne? Naďalej v rôznych podobách zažívam.

Kým si vedome neurčím STOP alebo aspoň STROP.

Toto je môj príbeh. Túlila som si bábätko, a zatiaľ som čítala na mobile články, čo s problémami, ktoré sa začali postupne objavovať. Reflux, kolika, spánky…

No a hneď, čo bábo zaspinkalo, brala som opäť mobil do rúk. Využívala som ho totiž aj na prácu. Moja práca ma nesmierne bavila, tešila a napĺňala. Nechcela som sa jej vzdať ani pri deťoch. Znamenalo to však, že potrebujem tráviť čas na internete, riešiť marketing, komunikovať so zákazníkmi… Nikdy som nevedela, kedy sa zobudia, kedy zaspia. Nie zákazníci. Deti. S jedným sa to dalo, no dvaja sa striedali. Nemala som priestor na seriózne organizovaný pracovný čas. Alebo som si ho len cez všetky tie päťminútovky voľna nedokázala zariadiť? Smiech cez slzy. Výsledkom bol chaos a zúfalý pokus každú voľnú chvíľku využiť, ako som len vedela. Prácou, zábavou, uvoľnením sa, odpísaním kamoške, sestrám, rodičom… A pravdaže, aj manželovi, aby vedel, čo má kúpiť v obchode.

Zatvárala som sa na záchode, z ktorého sa stala moja „päťminútová kancelária“. Ak sa podarilo a deti mi dopriali, trávila som tam aj 15 či 30 minút pokusmi upokojiť sa, popracovať, odpísať, pohľadať… Ani to som pred príchodom svojich detí na svet netušila – aké vzácne môže byť ticho a okamihy, počas ktorých sa ma NIKTO nedotýka.

Začala som to riešiť pred asi 4 rokmi. Napísala som svoj prvý blog o tom, ako sa pokúšam pracovať online, pritom nezávisláčiť. Na obrázku je môj prvý synček a staručký mobil, na ktorom som vtedy fičala.

Si na tom podobne? Cítiš, že si sa stala počas svojej materskej „dovolenky“ alebo aj pred ňou či po nej tak trošku závislá na svojom smartfóne? Ak áno, mám pre teba ponuku. Je ňou

7 dňová výzva OVLÁDNI SVOJ MOBIL

Táto výzva je pre teba, ak chceš so svojím zlozvykom či závislosťou voľačo urobiť. Ak chceš využívať svoj čas oveľa efektívnejšie.

Podarilo sa mi vypracovať skvelý systém.

Áno, aj vo svete päťminútoviek, nečakaného kakania, spania či nespania a všetkých ďalších povinností, potrieb a túžob k tomu 🙂

Organizované hospodárenie s časom stráveným na mobile

*

Ti pomôže prispôsobiť si dni NAOZAJ podľa seba, nie podľa stratégie sociálnych sietí.

Ti pomôže vedome hospodáriť so svojimi myšlienkami a pocitmi, vďaka čomu budeš vyrovnanejšia a spokojnejšia.

Ti pomôže vymiesť chaos z mysle a nastoliť harmóniu a poriadok.

Ti pomôže stráviť na mobile, ale aj počítači či tablete menej času, ktorý však využiješ na maximum. Áno, aj tvoj biznis môže rásť bez toho, aby si otročila ma mobile.

Ti pomôže naplánovať si jednotlivé aktivity tak, aby si nepreskakovala z jednej aplikácie na druhú, z jednej témy na inú.

Ti pomôže dokonca rýchlejšie dosiahnuť pracovné či osobné ciele.

7 dňová výzva OVLÁDNI SVOJ MOBIL

*

ťa vráti do reality a zamedzí úniku energie, ktorú môžeš perfektne využiť.

Ako?

No predsa na realizáciu svojich snov a túžob!

Viac pohody, lásky a menej nervozity.

Ako bude výzva OVLÁDNI SVOJ MOBIL prebiehať?

Keďže mi záleží na tom, aby bola 7 dňová výzva OVLÁDNI SVOJ MOBIL naozaj účinná, rozhodla som sa prispôsobiť tomuto cieľu celú jej formu:

Preto nevytváram skupinu, kam by nás to ťahalo, kde by sme zvedavo očakávali nové a nové príspevky. Podporná skupina je super, ale holt, v prípade výzvy zbaviť sa závislosti na mobile, by skupinka komplikovala proces elektronickej očisty.

Všetky lekcie som pripravila ako AUDIOnahrávky. Pretože čítanie púta našu pozornosť k obrazovkám (to ťa asi neprekvapuje, však?). Ale počúvanie, tak to je SLOBODA.

Pravdaže, pri počúvaní ti môže sem-tam niečo uniknúť. A voľačo skrátka rýchlo zabudneš. Preto je fajn si kľúčové body zapisovať. Netreba hneď. Odporúčam vypočuť si každú lekciu celú, a potom si sadnúť a vypísať všetko, čo z nej považuješ za dôležité. Niektoré metódy a cvičenia zdôrazním, niektoré informácie zasa môžu byť dôležité práve pre teba z individuálneho dôvodu. Ak treba, vypočuješ si danú lekciu znovu, prípadne jej časť a dopíšeš si poznámky.

Lekcie ťa povzbudia a zásobia nápadmi, cvičeniami a taktikami, ale na tebe záleží, aby si sa pustila do AKCIE.

Malá pripomienka – poznámky si píš na papier, do zápisníka nie do mobilu, tabletu ani do počítača 😉

 

KAŽDÝ DEŇ TI PRÍDE AKTUÁLNA LEKCIA EMAILOM o 8 hodine ráno.

Je na tebe, kedy si ju vypočuješ.

Odporúčam však naozaj dodržať konzistentnosť a vypočuť si jednu lekciu denne v priebehu celej 7 dňovej výzvy.

Kombinácia lekcií a tvojich akčných krokov ťa povedie k vytúženému cieľu 🙂

Všetky lekcie aj s bonusmi a akčnými pracovnými listami získaš len za 19 €.  A dokonca už možno máš aj zľavový kód, ak ma sleduješ pravidelne a nič ti neušlo ♥

Začíname už v nedeľu 9. mája 2021 o 8,00 ráno!

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd

Pozor!

Nezmeškaj

do výzvy sa stíhaš pridať už len do piatku.