Začni bez záväzkov: Vyber si z mojich FREE produktov ♥

Vieš, že dokážeš využiť domáce práce na svoj osobný rozvoj?

Možno to znie neuveriteľne. 😉 zo začiatku. Pripravila som dotazník, ktorý ti pomôže nazrieť do svojho vnútra a objaviť zaujímavé súvislosti.

Urob prvý krok na ceste za tým najdôležitejším poriadkom. Za poriadkom vo SVOJOM VNÚTRI ♥

V e-knižke AKO ZLEPŠIŤ KVALITU SVOJHO ŹIVOTA približujem známu koncepciu OBEŤ vs. TVORCA z môjho uhla pohľadu. Pomôže ti odštartovať zmeny, ktoré si odkladala. Je čas vykročiť za spokojnejším JA, čo myslíš?

Verím, že to dokážeš ♥

Ak nemáš čas čítať, využi audionahrávku. Získaš ju na pár klikov spolu s PDFkom.

Venuješ sa ručnej výrobe, si handmade tvorca a začínaš predávať? Alebo sa ti už koníček pekne rozbehol, zarábaš a nevieš, kde ti hlava stojí?

MOJE ÚPRIMNÉ VYZNANIE Z KVETINOVÉHO OBCHODÍKA je príbehom môjho kvetinového podnikania. Toho, ako som začínala, ako sa mi to pekne rozrástlo a priznávam aj dôvody, pre ktoré som tento svoj sen na čas STOPLA.

Verím, že ťa inšpirujem prehodnotiť koníček či podnikanie a nastaviť si ho tak, aby ti tvorba viac DÁVALA než BRALA.

Moje najlepšie nápady vznikli na prechádzke.

Na prechádzkach som tiež prišla na to, ako vyriešiť osobné, vzťahové či pracovné krízy… Ale nie sú to prechádzky hocijaké. Majú svoju štruktúru. A nazvala som ich OD CHAOSU K PROGRESU.

Aj ty si môžeš navrhnúť strategickú prechádzku na mieru. Maximálne využi všetko, na čo počas kvalitnej prechádzky dokážeš prísť.